piękny film z foto dla wyjątkowej Pary

E-Mail:


Cena: 1650zł
Województwo: Opolskie
Miasto: opole
Telefon: 881381300

Wyświetleń: 43
Napisz wiadomość
. . .

Piękny film z foto dla wyjątkowej Pary.

Drodzy Państwo! Wasz Wielki Dzień wart jest szczególnej uwagi i wyjątkowego utrwalenia. Nie warto szczędzić trudu i środków na ten cel, albowiem dzień ten już drugi raz się nie powtórzy i pozostanie w Waszej pamięci i pamięci trwałych nośników na zawsze.

Kreatywne studio CINEMA STYLE utrwali dla Państwa najciekawsze i najcenniejsze chwile w Waszym Pięknym Dniu ślubu. Artystyczne i drobiazgowe podejście sprawia że nasze dzieła, zarówno fotograficzne jak i filmowe są ciekawe i miłe dla oka widza i tym samym nieprzeciętne. Unikamy szablonowego reportażu na rzecz atrakcyjnego i ciekawego uchwycenia atmosfery. Staramy się ująć ją w sposób niebanalny. Oferujemy film lub fotografię okolicznościową rozdzielnie lub w pakiecie do wyboru na DVD lub BD według oryginalnego scenariusza. Zapewniamy, że będziemy towarzyszyli Państwu od początku do końca, wykonując swą pracę z zaangażowaniem, dbając o uchwycenie wielu detali i szczegółów.

Oferujemy Państwu film oraz fotoreportaż : przygotowania, błogosławieństwo, uroczystość w kościele/USC, przyjęcie weselne, oczepiny; zabawy, plener, noc poślubna. W ofercie finalne pakiety w 4 zestawach w następujących opcjach, podłóg Państwa gustu, wymagań i możliwości finansowych.

- PAKIET EKONOMICZNY, czyli film ślubny w formie reportażu na płycie w przystępnym koszcie realizacji już 850 zł.

- PAKIET STANDARDOWY, czyli film ślubny, teledyskowy i artystyczny montaż na płytach w koszcie realizacji 1050 zł.

- PAKIET DWA W JEDNYM, czyli film ślubny wraz z fotografią ślubną w łącznym koszcie 1350 zł.- w realizacji jednoosobowej

- PAKIET KOMPLETNY, czyli film ślubny wraz z fotografią ślubną w łącznym koszcie realizacji 1650 zł. - realizacja dwuosobowa, fotograf plus kamerzysta

W dziełach filmowych na płytach zawierają się m.in.

1. Wykonany Film i foto w etui z nadrukiem.

2. Wkomponowanie w film zdjęć z dzieciństwa i młodości pary młodej, skanuję również archiwalne i pamiątkowe zdjęcia.

3. Wkomponowanie ujęć z pleneru ślubnego, lub wybranego przez Państwa miejsca.

4. Weselne teledyski muzyczne i finalne, wieńczące film.

5. Całość filmu dostarczam odpowiednio zmontowaną, urozmaiconą efektami video, romantycznym podkładem muzycznym, zakończeniem w postaci skrótu z całości.

e-mail: cinemastyle@wp.pl

Zobacz ofertę

Promowane


. . .

.

.