Wycieraczki systemowe aluminiowe ceny producentaCena: 200zł
Województwo: Śląskie
Miasto: Częstochowa
Telefon: 787295677

Wyświetleń: 35
Napisz wiadomość
Ocena: 3.5 Głosów: 30
. . .

A-Tex jest firmą specjalizującą się w produkcji systemów wycieraczek wejściowych.

Nasze wycieraczki sprawdzają się zarówno w budynkach użyteczności publicznej

(urzędy, szpitale, szkoły), o dużym natężeniu ruchu pieszych i wuzków (sklepy, hurtownie, obiekty sportowe), jak i w budynkach mieszkalnych (bloki, budynki prywatne).

Już na etapie projektowania zadbaliśmy o to, by wycieraczki służyły Państwu jak najdłużej. Dzieki solidnemu wykonaniu oraz zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, nasze wycieraczki, są trwałe i zachowują elastyczność, nawet w ekstremalnie niskich temperaturach (do -40Cº). Nasze wyroby objęte sa pięcioletnią gwarancją.

Wycieraczki obiektowe opierają się na profilu aluminiowym, wypełniamy je trzema wkładkami w różnych konfiguracjach i właściwościach: poliemidową szczotką, gumą i odporną na ścieranie wykładziną pentelkową.

Wycieraczka aluminiowa, ułożona przed drzwiami, doskonale zbiera zanieczyszczenia wnoszone przez pieszych (piach, błoto, woda), co pozwala na zmniejszenie kosztów zawiązanych z eksploatacją budynków.

Produkty znajdujace sie w naszej ofercie to: wycieraczki aluminiowe, wycieraczki systemowe, maty gumowe i innowacyjne, winylowe maty wejściwe. Wszystkie wyroby produkujemy pod wymiar, podany przez zamawijącego. Naszym kientom pomagamy dobrać rozwiązanie najbardziej odpowiadające ich potrzebom. Jako producent mogę również zagwarantować najniższe ceny.


Pozdrawiam.

A-Tex

www.wycieraczka.eu

e-mail: Biuro@wycieraczka.eu

tel.+48 787 295 677
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Mapa

Ładuję mapę, proszę czekać.

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. . .

.

.