PABLO INTELIGENTNY PIES DO ADOPCJI - JEGO PAN .UMARŁ

E-Mail:


Województwo: Opolskie
Miasto: OPOLE
Telefon: 503094567

Wyświetleń: 42
Napisz wiadomość
Ocena: 3.4 Głosów: 27
Szukam dobrego i odpowiedzialnego nowego domu i kochających ludzi dla osieroconego psa. Pies posiada paszport, książeczkę zdrowia, jest zaszczepiony przeciw wściekliźnie. Pies wcześniej mieszkał kilka lat w Hiszpanii. Pablo ma 8,5 roku.
Jest nadal sprawny i aktywny. Uwielbia spacery po łąkach i polach oraz zabawy w ogrodzie z piłką. Pies jest duży to mieszaniec charta i dobermana.

Był bardzo związany emocjonalnie z właścicielem, nigdy się nie rozstawali, razem spędzali czas, jeździli na rowerze i samochodem. Nie lubi zostawać sam. Jest inteligentny i szybko się uczy nowych rzeczy i sytuacji. Szybko nawiązuje kontakt z człowiekiem. W stosunku do ludzi dorosłych i do dzieci nie wykazuje żadnej agresji jest ich przyjacielem. Jest bardzo kontaktowy.

Pies nie nadaje się do kojca ani budy, to pies domowy i takiego domu dla niego szukam. Pies nie toleruje kotów i obcych samców. Z sukami które zna ma dobry kontakt. Teraz mieszka tymczasowo z moją suczką goldenką i razem się dobrze dogadują i bawią.
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Mapa

Ładuję mapę, proszę czekać.

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. .

.