OFERTA PRACY dla opiekunki osób starszych w Rastede

Telefon: 32


Cena: 5800zł
Miasto: Rastede
Telefon: 324417121

Wyświetleń: 37
Napisz wiadomość
Ocena: 3.5 Głosów: 24
. . .

Podopieczna: Frau Magda

Miejsce: 26180 Rastede

Data: 19.10.2016

Podopieczna, Pani Magda ma 82 lata i waży 65 kg. Podopieczna posiada 3. grupę inwalidzką. Pani Magda ze względu na swój wiek posiada szereg typowych dolegliwości: początkową demencję osteoporozę oraz trudności w przełykaniu. Przebyła prawostronny udar oraz zawał serca. Podopieczna porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego i rollatora, współpracuje przy przejściu na wózek. 3 razy w tygodniu Pani Magda ma zajęcia z rehabilitantem, logopedą i ergoterapeutą. Dom Podopiecznej przystosowany jest do potrzeb osoby niepełnosprawnej co znacznie ułatwia pracę Opiekunki. Znajduje się tu krzesło do kąpieli, poręcze i udogodnienia w łazience oraz łóżko pielęgnacyjne. Pani mieszka w malowniczej miejscowości w pobliżu zatoki Jadebusen. Dla Opiekunki przeznaczony będzie osobny pokój oraz Internet.

Podstawowe obowiązki:

  • pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach
  • proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego

Oczekujemy od Opiekunek:

Naszym Opiekunkom oferujemy kompleksowe wsparcie w znalezieniu dobrze płatnej, bezpiecznej i dopasowanej do Państwa kwalifikacji pracy w opiece w Niemczech. Proponujemy legalne zatrudnienie (opłacone składki ZUS, kartę EKUZ, dokument A1), wynagrodzenie do 1400 euro na rękę powiększane o premie i bonusy, dowolność przy wyborze oferty oraz pełne wsparcie w trakcie całej współpracy, przelewane terminowo wynagrodzenia oraz opiekę lekarską (w całej Unii Europejskiej).


Aby aplikować na naszą ofertę wystarczy wypełnić formularz na stronie www.hilfeneo.pl lub skontaktować się telefonicznie: (32) 441-71-21


Hilfeneo sp. z o.o.

Telefon: 32
NIP: 631-265-45-88
Miasto: Gliwice
Ulica: ul. Zwycięstwa 14
Strona: http://hilfeneo.pl
Zobacz ofertę
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Mapa

Ładuję mapę, proszę czekać.

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. . .

.

.