Domek letniskowy dla 9 osób - Bieszczady

E-Mail:


Cena: 230zł
Województwo: Podkarpackie
Miasto: Dobra
Telefon: 697713145

Wyświetleń: 24
Napisz wiadomość
Ocena: 3.7 Głosów: 26

Wynajmę domek letniskowy ze stawem w miejscowości Dobra dla dziewięciu osób za jedyne 230 zł.

Dla przybyłych gości w cenie wynajmu oferujemy rowery górskie, wiatrówkę, wędki, piłkę nożną i do siatkówki, rakiety do badmintona oraz plac zabaw dla dzieci ( piaskownica z zabawkami , ślizgawka, huśtawki, trampolina, domek ). Ponadto w cenie woda i drzewo na ognisko.

Klient podczas pobytu ponosi koszty za zużytą energię elektryczną.

W domku znajduje się obszerny salon z dwoma sofami, w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią, łazienka z ubikacją i prysznicem oraz sypialnia. Na poddaszu część sypialna dla pięciu osób. Domek wyposażony jest w lodówkę, mini wieżę, płytę indukcyjną, czajnik bezprzewodowy i dwa telewizory. Przed wejściem do domku jest spory zadaszony taras na którym znajdują się trzy ławy ze stołem.

Na działce ustawione są bramki do gry w piłkę nożną. Wyznaczone jest również boisko do gry w siatkówkę lub badmintona. Słupki do gry są wyciągane a siatkę można założyć. Można postrzelać również z wiatrówki do przenośnego kulochwytu, przy czym należy zachować szczególną ostrożność. Ponadto na działce wybudowana jest spora wiata pod którą można zapalić ognisko. Pod wiatą jest palenisko oraz ławki i stolik. Na działce jest też kominek przeznaczony do grillowania, czy też wędzenia . Na wodzie postawione jest molo o wymiarach 5×8 metra z którego można łowić ryby. W stawie występują różnego rodzaju gatunki ryb. Złapane zostały okazałe sztuki jak złoty medalista karaś b,rązowi medaliści – lin, karaś, okoń), oraz spore szczupaki i leszcze. Występują również raki, co świadczy o czystej wodzie w stawie. Niedaleko, bo około 200 metrów od posesji płynie rzeka San. Ten odcinek wody jest rzeką górską. W tym miejscu można natknąć się na niejednego wędkarza z różnych stron Polski. Wędkują różnymi metodami. Najbardziej preferowaną metodą w tym rejonie jest metoda muchowa. Niejeden wędkarz w tym rejonie pociągnął sporego lipienia, pstrąga, czy też głowacicę. Należy podkreślić, że około 35 km. od miejscowości Dobra w dniach 14-21 czerwca 2010r. były rozgrywane 30- te Mistrzostwa Świata w Wędkarstwie Muchowym na odcinkach rzeki San (Lesko, Postołów, Zwierzyń ), Jezioro Myczkowce, oraz rzece Solinka w których wystąpiło 29 reprezentacji ze wszystkich kontynentów świata min. Nowa Zelandia, Australia, Meksyk, RPA, czy też Japonia.

Aby do nas trafić wpisz w swojej nawigacji następujące dane:

system DMS (stopnie, minuty, sekundy) N: 49°38ˈ25.15ˈˈ E: 22°17ˈ17.43ˈˈ

system DM (stopnie, minuty) N: 49°38.419ˈ E: 22°17.291ˈ

system D (stopnie) N: 49.64032° E: 22.28818°

Więcej informacji na stronie internetowej www.domekdobra.bieszczady.pl

Tel. 697713145

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Mapa

Ładuję mapę, proszę czekać.

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. .

.