Województwa
 •Dolnośląskie [409]
 •Kujawsko-pomorskie [51]
 •Lubelskie [127]
 •Lubuskie [77]
 •Łódzkie [135]
 •Małopolskie [279]
 •Mazowieckie [295]
 •Opolskie [8489]
 •Podkarpackie [101]
 •Podlaskie [44]
 •Pomorskie [118]
 •Śląskie [351]
 •Świętokrzyskie [30]
 •Warmińsko-mazurskie [54]
 •Wielkopolskie [206]
 •Zachodniopomorskie [83]
Statystyki
Online: 27
Online zalogowanych: 0
Ogłoszeń: 13544
Odwiedzin dziś: 364
Odwiedzin ogółem: 813366
Wiadomości
Reklama
. .
Newsletter


Zobacz również
Ostatnio przeglądane

Masaż, praca z ciałem, pogłębianie zdrowia

E-Mail:


Cena: 120zł
Województwo: Opolskie
Miasto: Opole
Telefon: 531026263

Wyświetleń: 217
Napisz wiadomość
Ocena: 3.5 Głosów: 33
. . .

„(…) poczucie zdrowia jest odczuwaniem żywotności i przyjemności z ciała, uczuciem, które urasta do radości. W takich stanach odczuwamy pokrewieństwo ze wszystkimi żywymi istotami i dostrzegamy naszą łączność ze światem. Natomiast ból odcina nas od innych. Gdy jesteśmy chorzy, zdrowie jest niweczone nie tylko przez odczuwane symptomy, ale także przez izolację jaką nam one narzucają.”

A.Lowen, „Duchowość ciała”

Oferuję sesje pracy z ciałem, które mogą być pomocne, jeśli aktualnie zmagasz się z jakimiś życiowymi trudnościami i poszukujesz wzmocnienia i ukojenia. Pomogę Ci rozładować napięcia, te fizyczne, ale również emocjonalne, ustabilizować poziom energii czy zwiększyć klarowność myśli.

Moje zabiegi mogą być wsparciem dla Twojej ogólnej kondycji jeśli trenujesz jakiś sport, zmagasz się z różnymi dolegliwościami fizycznymi, spędzasz wiele godzin siedząc lub doświadczasz często stresu. Będą świetnym uzupełnieniem Twojego samorozwoju czy procesów przywracania zdrowia.

Jednak moja praca ma również głębszy wymiar. Zapraszam Cię do jego odkrywania, jeśli szukasz sposobów by pogłębić świadomość swojego ciała i chcesz odkryć nowy wymiar relacji z nim. Zaowocuje to pogłębieniem relacji ze sobą oraz ze światem.

W naszych ciałach odbijają się wszystkie przekonania, które nosimy w sobie. Tkwią w nich nasze dawne zranienia, ale również wielkie możliwości. Poprzez ciało wyrażamy się w tym świecie i dzięki cielesności możemy go doświadczać. W nim leży możliwość czerpania przyjemności z istnienia, sprawność poruszania się w życiu i rozkosz samostanowienia. Moc do realizacji celów i wartości, które wybieramy wprowadzać do naszego życia.

Sama siła woli to w tym przypadku za mało. Ciało musi stać się naszym sprzymierzeńcem. Odsłaniając indywidualną historię ciała, odkrywając jego prawdziwą naturę dajemy sobie szansę do życia w wolności, której wymiar przerasta wszelkie wyobrażenia. Jest to proces, bardzo indywidualny, który wymaga czasu, praktyki i różnych form oddziaływania, ale jego efekty wpływają na jakość całego życia i wnoszą do niego głęboką satysfakcję i spełnienie.

Nazywam się Magdalena Hodyra. Jestem masażystką oraz pasjonatką ludzkiej natury. Od kilku lat zajmuję się szeroko pojętą pracą z ciałem. Pochodzę z mazur, wychowały mnie lasy i jeziora kształtując mojego dzikiego ducha. Jestem absolwentką wydziału sztuki i chociaż życiowe drogi poprowadziły mnie w innym kierunku, w swoich działaniach łączę wiele różnych doświadczeń i perspektyw. Ugruntowana fizyczność, interdyscyplinarna wiedza, estetyczne doznania, duchowe inspiracje- to fundamenty na których opieram swoją praktykę.


W swojej pracy korzystam z metod ruchowych, arte- terapeutycznych (psychodrama, muzykoterapia, metody ekspresywne), technik oddechowych, medytacyjnych, wizualizacyjnych i przede wszystkim- różnych form masażu i oddziaływania przez fizyczny i werbalny kontakt. Doświadczenie zdobywałam przez lata pracy z ludźmi oraz udział w wielu kursach i warsztatach dotyczących pracy z ciałem i emocjami. Opieram się również swojej własnej praktyce która pozwoliła mi, między innymi, wyjść poważnego życiowego kryzysu.


Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat mojej pracy lub umówić się na spotkanie, zadzwoń pod numer 531 026 263 lub napisz do mnie maila na adres m.hodyra@gmail.com

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Mapa

Ładuję mapę, proszę czekać.

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. . .

.

.