Praca na obszarze kuchni

Telefon: 774079471

Województwo: Opolskie
Miasto: Opole

Wyświetleń: 44
Napisz wiadomość
Ocena: 6 Głosów: 2

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów będącego liderem rynku żywności dla niemowląt i dzieci w Polsce, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko

Miejsce pracy: Opole
Nr ref: JD/POK/08/2018

Opis stanowiska pracy:
- Praca fizyczna
- Wysypywanie worków z mrożonkami
- Obsługa maszyn

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowej firmie
- Umowę o pracę
- Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
- Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów i premie
- Praca od zaraz

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne
- Aktualna książeczka sanepidowska bądź gotowość do natychmiastowego jej wyrobienia
- Spostrzegawczość i podzielność uwagi
- Doświadczenie przy obsłudze maszyn
- Zaangażowanie w podejmowane obowiązki

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:

Agencja Pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5
telefon: 77 407 94 71 lub 519 688 248
Mail: opole@ottopraca.pl
lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem: „Praca na obszarze kuchni”

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie www.ottoworkforce.pl).
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem http://rodo.ottoworkforce.pl/pdfs/zgody_pl/recruitment_pl.pdf

OTTO Polska Sp. z o.o.

NIP: 7542855687
Ulica: ul. 1 Maja 3-5
Strona: https://www.ottoworkforce.com/pl/
Zobacz ofertę

Promowane