TECHNOLOG PROGRAMISTA CAM (obrabiarki CNC)Miasto: Kraków
Telefon: 123984144

Wyświetleń: 35
Ocena: 5.4 Głosów: 5

Work & Business Solutions  jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w Danii, oferująca pionierskie rozwiązania w branży, posiadająca nowoczesny park maszynowy. Poszukujemy samodzielnego specjalisty, osoby kreatywnej i ambitnej, która wzmocni doświadczony zespół inżynierów. Firma oferuje jedne z najlepszych warunków zatrudnienia i rozwoju na rynku.

Work & Business Solutions  dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:

 

TECHNOLOG PROGRAMISTA CAM (obrabiarki CNC)

Nr ref: CAM/DN/18

Miejsce pracy: Dania

Opis stanowiska pracy:

Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie. Praca w środowisku CAD/CAM. Wdrażanie oprogramowania urządzeń CNC dostosowanego do potrzeb firmy. Maszyny obróbcze: np. Okuma MU-400VA, Okuma M460V, Okuma multus U4000, U3000, B300II. Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów obróbki. Wsparcie Działu Technicznego w usprawnianiu oprogramowania mającego na celu ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych. Kontrola jakości wykonywanej pracy.

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku Programisty lub Technologa Maszyn CNC. Umiejętność kreowania i wdrażania nowych, innowacyjnych rozwiązań. Umiejętność pracy z detalami na najwyższym poziomie precyzji. Bardzo dobra znajomość środowiska CAD/CAM preferowany Mastercam lub NX, Edgecam, Power Mill. Dobra znajomość języka angielskiego. Wykształcenie wyższe techniczne.

Pracodawca oferuje:

Atrakcyjne wynagrodzenie. Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę. Możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego. Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy. Dodatkowe prywatne ubezpieczenie medyczne. Dodatkowy fundusz emerytalny opłacany przez pracodawcę.

 

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: technika@wbspraca.pl

W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: CAM/DN/18

Dołącz do najlepszych!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

 

Dane kontaktowe:

Work & Business Solutions

ul. Grochowa 7

30-731 Kraków

tel.  12 398 41 44

 

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych  procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. .

.