Brygadzista/Foreman

Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Telefon: 575 100 025

Wyświetleń: 26
Napisz wiadomość
Ocena: 3.6 Głosów: 22

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla  Klienta z ponad 70-letnim doświadczeniem w projektowaniu, stawianiu silosów aluminiowych ze stali nierdzewnej dla przemysłu petrochemicznego PRACOWNIKÓW do pracy sezonowej (od 15.10.2018- 09.12.2018r.)

Brygadzista/Foreman- montaż konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Słowacja, Bratysława

Obowiązki:

-nadzór montażu dużych konstrukcji stalowych, na terenie Słowacji (Bratysława)

-pomoc w pracach monterskich

-umiejętność czytania rysunku technicznego

-praca powyżej 3 metrów

-raportowanie pracy do przełożonego (w języku angielskim)

Wymagania:

-znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym przekazywanie informacji (B1/B2)

-doświadczenie w pracy jako monter przy konstrukcjach stalowych

-nienaganna postawa

-dyspozycyjność do pracy sezonowej (od 15.10. do 09.12.2018r.)

-mile widziane badania lekarskie do pracy powyżej 3 metrów

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie i dużą ilość godzin (stawka uzależniona od doświadczenia)

-pracę w oparciu o umowę zlecenie po delegowaniu za granicę (wszystkie składki ZUS + umowa A1)

-pracę od poniedziałku do soboty po 10 godzin dziennie

-darmowe zakwaterowanie + dojazd do pracy

-kontrakt od 15.10.-09.12.2018r.

-pracę w międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres

biuro@derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego + 48 575 100 025.

Promowane