Kurs florystyki – szkolenie dla chcących pracować w kwiaciarniCena: 890zł
Województwo: Mazowieckie
Miasto: Warszawa
Telefon: 22 398 13 02

Wyświetleń: 101
Napisz wiadomość
Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
. . .

Placówka oświatowa – lider szkoleń florystycznych

Akademia Florystyki – nowoczesna placówka oświatowa, lider na rynku szkoleń z florystyki i bukieciarstwa oferuje kursy z florystyki w największych miastach w Polsce: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk i nie tylko. Jakość prowadzonych przez Akademię Florystyki zajęć została potwierdzona przyznaniem jej Akredytacji Kuratorium Oświaty w Łodzi.

Kurs florystyki – podstawowy i zaawansowany

Kurs florystyki podstawowy i zaawansowany to łącznie 120 godzinny cyklu zajęć edukacyjnych kończący się otrzymaniem przez absolwenta zaświadczenia MEN (Ministerstwa Edukacji Narodowej) oraz zaświadczenia wewnętrznego Akademii Florystyki. Wszyscy kursanci po odbytym szkoleniu podstawowym i zaawansowanym mają możliwość zdania egzaminu po którym otrzymują dyplom florysty.

Dlaczego warto – kursy florystyczne

Zajęcia edukacyjne podczas kursu florystyki prowadzą najlepsi floryści i mistrzowie florystyki w Polsce, posiadające doświadczenie i wiedzę z florystyki. Zajęcia są przede wszystkim praktyczne (50h – zajęcia praktyczne 10h - zajęcia teoretyczne). Kursanci podczas zajęć ćwiczą w małych 8-12 osobowych grupach, na żywym materiale kwiatowym. Kursy obejmują bardzo różnorodną tematykę zajęć oprócz tradycyjnych zagadnień takich jak florystyka okolicznościowa (np. komunijna, ślubna czy żałobna) również dekorację stołów, prezentów oraz biżuterie floralną. Zobacz dokładny zakres szkoleń tutaj – kurs florystyki.

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Mapa

Ładuję mapę, proszę czekać.

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. . .

.

.