SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE JBL T290 HARMAN MIKROFON ETUICena: 87,9zł
Miasto: Warszawa

Wyświetleń: 80
Napisz wiadomość
Ocena: 3.3 Głosów: 13
. .

Dokanałowe słuchawki serii JBL T

Nowe słuchawki JBL Serii T charakteryzują się doskonałym designem i najlepszą jakością brzmienia. To niewygórowana cenowo propozycja dla wymagających użytkowników! Warto zwrócić na nie uwagę. Słuchawki dokanałowe JBL Serii T obejmują trzy modele: JBL T110, JBL T210 oraz JBL T290.

 

Są lekkie, kompaktowe i wygodne. Sygnatura JBL jest gwarancją najlepszego wykonania i brzmienia, które od 70 lat zapewnia precyzyjny, imponujący dźwięk na wielkich wydarzeniach na całym świecie. Dzisiaj to doskonałe, rozpoznawalne brzmienie zostało zamknięte w niewielkiej słuchawce dokanałowej!

Model JBL T110 to najprostszy, podstawowy model serii. Wyposażono go w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem, który zapewnia proste sterowanie odtwarzaniem muzyki, a także umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych. Słuchawki T110 dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: niebieskiej, białej i czarnej.Model JBL T210 wyróżnia się swoim designem i metalicznym wykończeniem. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: srebrnej, czarnej i różowego złota, również wyposażony został w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem. To świetne brzmienie, którego gwarancją jest

 

 

JBL.Najwyższym modelem pośród słuchawek dokanałowych serii JBL T jest JBL T290. Wykonano go z lekkiego aluminium. Dzięki temu słuchawki są trwałe i lekkie jednocześnie. Wyposażone w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem pozwalają w prosty sposób sterować odtwarzaniem ulubionej muzyki oraz prowadzić nieskrępowane rozmowy telefoniczne. Dostępne są aż w czterech wersjach kolorystycznych: srebrnej, różowego złota, złotej oraz czarnej.

 

Cechą wyróżniającą każdego z modeli słuchawek dokanałowych serii JBL T jest nieplączący się, płaski przewód oraz technologia JBL Pure Bass. To gwarancja świetnego basu, tak charakterystycznego dla marki JBL. Dodatkowym atutem wszystkich modeli tej serii jest również cena. Modele dokanałowe kosztują: JBL T110 43,90 zł, JBL T210 89 zł, a JBL T290 129 zł. Specyfikacja technicznaJBL T290Złącze: 3.5mmPrzetwornik dynamiczny: 8.7mmPasmo przenoszenia: 20 Hz – 20kHz

 

PRODUKT ORYGINALNIE ZAPAKOWANY - GWARANCJA 24 miesiące!

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. . .

.

.