Opole - wykładanie towaru lub obsługa kasy!

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Opolskie
Telefon: 693406881

Wyświetleń: 27
Napisz wiadomość
Ocena: 6 Głosów: 1

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

OBSŁUGA KASY lub WYKŁADANIE TOWARU

PRACA W OPOLU OD ZARAZ!

Zakres obowiązków (w zależności od stanowiska):

-Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi zasadami,

-Obsługa kasy oraz terminalu płatniczego,

-Wykładanie towaru,

-Kontrola terminów przydatności produktów,

-Drobne prace porządkowe.

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa,

-Wynagrodzenie wypłacane w terminie,

-Konkurencyjne wynagrodzenie,

-Elastyczny czas pracy,

-Pracę w młodym zespole,

-Możliwość zdobycia doświadczenia,

-Bezpłatne szkolenia!

Wymagania:

-Ukończone 18lat,

-Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

-Komunikatywność i kultura osobista,

-Schludny wygląd,

-Pozytywne nastawienie,

-Status ucznia/studenta mile widziany.

693-406-881