LITERY blokowe 3D podświetlane LED ŚWIETLNE 100 cm



Cena: 819zł
Miasto: Opole
Telefon: 880881882
Strona www: brandekor.pl

Wyświetleń: 41
Napisz wiadomość
Ocena: 3.8 Głosów: 7

Szczegóły przedmiotu:

wysokość litery: 100 cm
front litery wykonany z najwyższej jakości plexi wylewanej, 3 mm grubości, dostępnej w różnych kolorach do wyboru według palety kolorów dostępnej w galerii
- boki litery wykonane z taśmy aluminiowej, o szerokości 80 mm, dostępnej w różnych kolorach do wyboru według palety kolorów dostępnej w galerii. Taśma jest gięta precyzyjnie przy pomocy maszyny CNC. Możliwe inne szerokości taśmy to 60-140mm.
- tył litery wykonany z PCV, o grubości 10 mm
- głębokość litery: 80 mm i zależy od wybranej taśmy
- podświetlenie markowymi modułami LED 12V, w pełni wodoodpornymi, ze stabilizacją napięcia, aluminiową płytką chłodzącą oraz soczewką rozpraszającą światło. Moduły są wodoszczelne i posiadają stopień szczelności lp67.
- z każdej litery wyprowadzony jest minimum 50 cm przewód zasilający
- Litery są przygotowane do samodzielnego montażu. W cenę litery nie wchodzi zasilacz do podłączenia liter. Na życzenie chętnie dobierzemy odpowiedni zasilacz do całości zamówienia jak również wykonamy szablon montażu.

Czas realizacji to przeciętnie od 7 do 14 dni roboczych w zależności od wielkości zamówień. Przyjmujemy projekty w plikach : cdr, eps, pdf (pod frezowanie). Na potrzeby klienta tworzymy indywidualne projekty graficzne.

Więcej informacji na: http://brandekor.pl/portfolio,literyd-podswietlane-z-tasmy-aluminiowej-10.html

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. .

.