Studio Cudowne Wesele - film i foto w cudownym styluCena: 1zł
Miasto: cała Polska
Telefon: 881264882
Strona www: www.cudownewesele.xn.pl

Wyświetleń: 49
Ocena: 6 Głosów: 3

Studio Cudowne Wesele fotografia & film zaprasza, elastyczne terminy rezerwacji!

Jesteśmy pasjonatami filmu i fotografii, pracujemy dla przyjemności, stąd nasze motto: cudowne wesele utrwalone w szczególny sposób.

Mieliśmy okazję obsłużyć wiele uroczystości weselnych w różnych miejscach Polski. Obsługujemy obszar Podkarpacia, Świętokrzyskie, Małopolski, Śląska.

Owocnie łączymy nasze hobby z pasją filmową oraz fotograficzną. Kładziemy nacisk na jakość i oryginalność ujęć w tym szczególnym dla Was dniu - cudownym dniu.

Pragniemy, aby film i zdjęcia z Waszego wesela tworzyły ponadczasową jakość, ładunek uczucia i emocje utrwalone w kadrze.

Jest to naszym głównym celem działania. Umożliwiamy także przystępne ceny realizacji oraz uznaniowe promocje.

Oferujemy Państwu cudowny film i niepowtarzalny fotoreportaż z przebiegu całego dnia : przygotowania, ceremonia w kościele, przyjęcie weselne, zabawa.

Polecamy także fotografię reportażową , plenerową fotografię artystyczną według życzenia.

Również otwarci jesteśmy na wszelkie Państwa propozycje i życzenia, jeśli takowe się pojawią.

Zawsze jesteśmy elastyczni we współpracy z Parą Młodą i możemy towarzyszyć Państwu od pierwszych chwil z makijażem, aż do końca wesela, jeśli będzie takie Państwa życzenie, gdyż pracujemy elastycznie.

Oferujemy dopasowane pakiety na miarę i gust każdej Pary Młodej. Dla każdej pary coś znajdziemy w zależności od wymagań i zasobności portfela.

Nasze ślubne filmy składają się z teledysków, które łączą proporcjonalnie sceny z fragmentami na żywo oraz różnymi innymi gustownie dobranymi dodatkami.

Uwypuklamy najciekawsze i najpiękniejsze momenty. Artystyczny i drobiazgowy montaż poszczególnych scen dodaje filmowi wyjątkowy nastrój, co sprawia że są ciekawe i miłe dla oka widza niemal przez cały czas trwania projekcji.

Unikamy szablonowego reportażu na rzecz atrakcyjnego i ciekawego uchwycenia atmosfery.

Staramy się ująć ją w sposób niebanalny. Ta usługa skierowana jest do nieprzeciętnego klienta, znudzonego filmowym kiczem i tasiemcem weselnym.

Udowodnij swojemu partnerowi, że stać cię na prawdziwy gest miłości, zamówcie wybrany pakiet usług i cieszcie się cudowną pamiątką przez całe wasze wspólne życie.

Zapraszamy do współpracy!

Telefon : 881264882

www.cudownewesele.xn.pl

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Mapa

Ładuję mapę, proszę czekać.

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. .

.