Serwisant maszyn stolarskich (K/M)

Województwo: Opolskie
Miasto: Prószków
Telefon: 887029961
Strona www: http://www.diwapolska.pl

Wyświetleń: 30
Napisz wiadomość
Ocena: 4.1 Głosów: 8

Serwisant maszyn stolarskich(K/M)

Poszukujemy serwisanta dla naszego partnera z Niemiec do pracy w okolicy miejscowości – Passau (PL: Pasawa)

Oferujemy:

Ø  atrakcyjne wynagrodzenie 11,83 Euro brutto/h + 25 Euro diety,

Ø  zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę,

Ø  niemiecka umowa o pracę oraz pełny pakiet socjalny,

Ø  możliwość przejęcia przez niemieckiego pracodawcę,

Ø  wsparcie polskiego koordynatora w Niemczech.

Wymagania oraz zadania:

Ø  ukończone szkolenie zawodowe jako stolarz/cieśla/ technik lub równoważne doświadczenie  w dziedzinie produkcji okien i drzwi oraz montażu,

Ø  serwisowanie maszyn stolarskich,

Ø  składanie co tygodniowego raportu z przebiegu prac serwisowych do biura,

Ø  montaż i demontaż urządzeń,

Ø  prowadzenie dokumentacji serwisowych,

Ø  praca prowadzona zgodnie z harmonogramem,

Ø  wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

Ø  mile widziane własny samochód

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres,
mailowy
tischbierek@diwa-personalservice.pl
lub
kontakt telefoniczny do opiekuna oferty pana Michała,

+48 887 029 961.

www.diwapolska.pl

Diwa Personalservice jest nowoczesną firmą w dziedzinie świadczenia usług personalnych, która dysponuje zwartą siecią oddziałów na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Naszą mocną stroną jest bliskość oraz dostępność dla ludzi. Z naszym 35-letnim doświadczeniem i stabilną pozycją proponujemy rozwiązania "szyte na miarę", na potrzeby dynamicznego rynku pracy.
Numer certyfikatu: KRAZ6760.

Promowane