Stolarz - austriackie warunki zatrudnienia

Województwo: Opolskie
Miasto: Nysa
Telefon: 570 550 151
Strona www: www.euro-labora.com

Wyświetleń: 41
Napisz wiadomość
Ocena: 6 Głosów: 2

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Stolarz

Miejsce pracy: Austria - Liezen

Zakres obowiązków:

- w zależności od preferencji i doświadczenia, z przyjemnością zapewnimy pracę każdemu, którego pasją jest praca z drewnem i wyrobami z drewna, zarówno w zakresie obróbki jak i montażu u klienta

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe zarówno w zakresie precyzyjne obróbki elementów drewnianych jak i/lub montażu ich w miejscu docelowym

- mile widziane doświadczenie kierunkowe

- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikowanie się

Oferujemy:

- ciekawą pracę umożliwiającą podnoszenie swoich klasyfikacji

- umowę o prace na warunkach austriackich

- wynagrodzenie od €13,10 brutto/h

- diety w wysokości € 26,40 netto na dzień roboczy

- wypłacane dodatki świąteczne i urlopowe (13 i 14 pensja)

- pracodawca zapewnia i całkowicie opłaca zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres adres mailowy: a.sadlek@euro-labora.com

W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: STOL-AT/AT/2019

Kontakt telefoniczny po godzinie 14:00; kom. 570 550 151

Promowane