Joggery DiamanteCena: 53zł
Miasto: Modlniczka
Strona www: https://supersklep.pl/diamante-wear/jogger

Wyświetleń: 162
Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
. . .

Firma “Super sklep” to dystrybutor internetowy posiadający w swojej ofercie tylko obuwie i odzież popularnych marek m. in. Etnies, New Balance, Dragon, DC, Quiksilver, Emerica, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty odznaczają się najwyższą możliwą jakością, przez co dosłownie zachwycą też tych o mocno wyrafinowanym guście. Sama oferta jest na tyle rozbudowana, że za każdym razem możemy znaleźć w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani. 

Firma dzieli się na 5 głównych segmentów reprezentujacych 5 różnych charakterów. SNEAKERS SHOP to sekcja wielbicieli butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP reprezentuje kulturę związaną z ciuchami miejskimi. SKATEBOARD SHOP zaś jest działem z historią- to jeden z najstarszych sklepów online utożsamianych z lifestylem skate. SNOWBOARD SHOP proponuje najwyższej jakości ekwipunek i ubranie snowboardowe. Ogromna oferta HIP-HOP SHOP realizuje pragnienia nawet najbardziej wymagających nabywców. Każda sekcja oferuje w swoim asortymencie szereg  akcesoriów i dodatków.

 

Doskonała jakość wszystkich wyrobów idzie tutaj również w parze z dogodnymi cenami. Jeśli ktoś jest więc chociaż trochę zainteresowany kulturą miejską i sportem ekstremalnym to koniecznie musi zainteresować się całą tą ofertą nieco bliżej!

*kwota podana jest tylko stawką poglądową.

 

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. . .

.

.