Operator maszyn

Województwo: Opolskie
Miasto: Opole (gm. Opole, woj. OPOLSKIE)
Telefon: 504094570
Strona www: www.flexcraft.pl

Wyświetleń: 180

Aktualnie poszukujemy kandydatów zaintetresowanych rozpoczęciem pracy od zaraz na stanowisku:

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

·         Obsługa maszyn na hali produkcyjnej,

·         Obsługa aparatu zgrzewalniczego,

·         Obsługa aprartu spawalniczego,

·         Dbanie o czystość oraz porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:

·         Praca w systemie trzyzmianowym,

·         Umowa o pracę od pierwszego dnia,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet dodatków.

Oczekujemy:

·         Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej,

·         Motywacja do pracy,

·         Dyspozycyjność.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Flexcraft jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP, jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

Prosimy, aby przesłane dokumenty zawierały adnotację:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz.1182.”

Promowane