Olej z wiesiołka 100 ml, zielony nurt

E-Mail:


Cena: 28zł
Województwo: Opolskie
Miasto: Opole
Telefon: 669442929

Wyświetleń: 22
Napisz wiadomość
Ocena: 3.3 Głosów: 27
. .
Olej z wiesiołka 100 ml

Sekret niezwykle cennych właściwości oleju z wiesiołka ukryte są w dużej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych: kwasu linolowego- LA oraz kwasu gamma-linolowego – GLA. Organizm ludzki nie wytwarza ich sam, przez co musza być dostarczone z pożywieniem. Aby kwasy te mogły być przez organizm przyswojone, musi przebiegać w sposób odpowiedni metabolizm trawienia tłuszczy. Potrzebny do tego jest enzym delta-6-desaturazy (D-6-D). Na ilość tego enzymu wpływa dieta i tryb życia. Przewaga w jadłospisie „uszkodzonych” tłuszczy, palenia papierosów, nadmierna ekspozycja na filtre UV, infekcje wirusowe, brak ruchu – te i inne czynniki wpływają na zmniejszanie się ilości enzymu D-6-D.

Naukowcy dowiedli jednak, że naprawczą rolę w procesie produkcji D-6D ma kwas gamma-linolenowy, zawarty w oleju z wiesiołka. Stosowanie tego produktu jest gwarancją odpowiedniego poziomu GLA w organizmie. Olej z wiesiołka zawiera ok. 9% GLA i ponad 70 % kwasu CIS-linolowego. Jest to również bogate źródło witaminy F. Kwas GLA ma wpływ na syntezę prostaglandyn, które pełnią istotna rolę: obniżają ciśnienie krwi, zmniejszają ryzyko wystąpienia zakrzepów, reguluja funkcje mózgu. Olej z wiesiołka ma duże znaczenie dla organizmu człowieka. Posiada – dzięki swym metabolitom (prostaglandynie PGE1, pochodnym kwasu arachidowego) wpływ na stabilizację i transport substancji w organizmie.

Przechowywanie i dawkowanie

Olej z wiesiołka przechowywany w lodówce może stać się mętny, na dnie butelki może pojawić się naturalny osad. Jest to zjawisko naturalne.

Olej z wiesiołka należy spożywać na zimno, bez podgrzewania i gotowania, 4-6 gramów ( ½ do 1 łyżeczki dziennie).

Sprzedaż w opakowaniach 100 ml. Trwałość 3 miesiące. Najlepiej spożyć w przeciągu miesiąca.

Kurację stosować przez 3 miesiące następnie przerwać na miesiąc i powtórzyć.

Ten produkt wysyłamy zawsze w pojemnikach termicznych w celu zachowania odpowiedniej temperatury.

Kraj pochodzenia Polska

Koszt wysyłki (kurier):

Zamówienie do 120 zł - 18 zł

Zamówienie od 120 zł do 250 zł - 9 zł

Zamówienie powyżej 250 zł - 0 zł

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Mapa

Ładuję mapę, proszę czekać.

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. . .

.

.