Przeprowadzki Hiszpania Madryt, Barcelona, Tarragona, Valencia, Cartagena, Zaragoza, Bilbao, Satander, Gijon, Sevilla, Granada, Murcia, Malaga

E-Mail:


Cena: 1zł
Województwo: Świętokrzyskie
Miasto: Kielce
Telefon: 696126142

Wyświetleń: 27
Napisz wiadomość
Ocena: 3.4 Głosów: 27

JUPITER TRANSPORT oferuje Państwu szeroki wachlarz usług takich jak przewóz rzeczy, transport towarów i przeprowadzki z Hiszpanii do Polski, z Polski do Hiszpanii.

Oprócz samego przewozu zajmujemy się także na życzenie klienta załadunkiem, rozładunkiem, zabezpieczeniem mienia i wszelkimi formalnościami związanymi ze zleconą nam przeprowadzką.

W przypadku np. mebli i sprzętów domowych oferujemy także rozkręcanie i dokładne skręcanie ich na miejscu na życzenie klienta oraz montowanie lub ustawianie w wyznaczonych miejscach.

Wykonujemy transport i przeprowadzki z Hiszpanii do Polski z Polski do Hiszpanii oraz z Hiszpanii do większości krajów europy.

Sama Hiszpania jest nam doskonale znana, docieramy do miast takich jak Madryt, Barcelona, Tarragona, Valencia, Cartagena, Zaragoza, Bilbao, Satander, Gijon, Sevilla, Granada, Murcia, Malaga, ale także wszystkie mniejsze miejscowości znajdują się w zasięgu naszych usług transportowych i przeprowadzkowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze 6 dni w tygodniu.

Nasi dotychczasowi zadowoleni klienci są potwierdzeniem jakości naszych usług J

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółową ofertą!

Kontakt:

Tel. +48 696-126-142

Tel. +48 506-525-960

e-mail: jupiter.transport@wp.pl

www.jupiter-transport.pl

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Mapa

Ładuję mapę, proszę czekać.

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. .

.