Na fotografii i w filmie zaklęty Wasz piękny dzień - cała Polska!

E-Mail:


Cena: 1600zł
Województwo: Opolskie
Miasto: opole
Telefon: 793528020

Wyświetleń: 32
Napisz wiadomość
Ocena: 3.3 Głosów: 32
. . .

Na fotografii i w filmie zaklęty Wasz piękny dzień - cała Polska!
Artysta Malarz używa wyobraźni, pędzli i farb natomiast my światła, obiektywów, ujęć z rożnej perspektywy. Oferujemy Państwu artystyczną fotografią ślubną wraz z niebanalnym filmem weselnym z w jednej ujednoliconej cenie i wyjątkowej oprawie. Do każdej Pary podchodzimy w sposób indywidualny, stąd proponujemy wybór w postaci dopasowanej fotografii plus film w stylu klasycznym lub nowoczesnym, lub odpowiednio stylizowane prace, ponieważ ta najpiękniejsza chwila w Waszym przyszłym życiu musi być utrwalona w szczególny sposób. Dzięki nam będziecie wracać do niej wielokrotnie.
Pamiętajcie, dobra pamiątka na całe Wasze wspólne życie, to wcale nie znaczy tania i byle jaka pamiątka, lub przeciętny film wykonany niedużym sumptem i w krótkim czasie. My utrwalimy ten wyjątkowy dzień w szczególny sposób, zatrzymamy w kadrze aparatu i kamery szczęście, emocje i urok tej chwili i stworzymy dzieło finalne w niebanalnej oprawie dla Par Młodych, dla których ten dzień ma nadzwyczajny wymiar, dzięki czemu nie odczujecie niedosytu żywych wspomnień zaklętych w filmie i na fotografii. Artystyczny i drobiazgowy montaż poszczególnych scen dodaje naszym projekcjom wyjątkowy, hollywoodzki charakter, co sprawia że są ciekawe i miłe dla oka widza niemal przez cały czas trwania filmu. W opcji filmu nowoczesnego unikamy szablonowego reportażu na rzecz atrakcyjnego i ciekawego uchwycenia atmosfery. Staramy się ująć ją w sposób niebanalny, stąd nasza oferta jest również skierowana do wymagających Par, które do tej pory nie znalazły odpowiedniej dla siebie oferty i nie chcą mieć długiego, nudnego reportażu z wesela.
Specjalizujemy się w nowoczesnych i nietypowych rozwiązaniach, tak wiec, jeśli pragniecie profesjonalnie stworzonego filmu ślubnego lub ciekawej fotografii reportażowej piszcie, a my postaramy się wdrożyć wszelkie Państwa i nasze wizje filmowe. Możemy wyreżyserować film w formie klasycznej, nowoczesnej, jak i artystycznej, w stylu romantycznej opowieści, który zachwyci wszystkich oglądających i będzie wspomnieniem na długie długie lata.
Wydajemy w sumie 3 zestawy płytowe z filmem dla każdej ze stron, Państwo Młodzi, rodzice, a takze płyty ze zdjęciami plus fotoksiążka 40 stron.
Nie warto oszczędzać na nieprzeciętnej pamiątce ze ślubu i wesela. Druga taka okazja się już nie powtórzy. Teraz przy zamówieniu łącznym koszt artystycznej usługi foto & video w pakiecie na wolne miejsca w 2015 i 2016 roku do rezerwacji łącznie 1600 zł. Prosimy o kontakt telefoniczny z zapytaniami o dostępność Państwa terminu. Realizujemy również dzieła rozdzielne tj. sam film (1200), samo foto (800). Polecamy się Państwu w ten szczególny dzień i zapraszamy do skorzystania z naszej nieprzeciętnej oferty foto i video w jednym pakiecie z upustem cenowym 400 zł.
===================================================

osoba: Waldemar

firma: STVP
tel. 793528020
e-mail: waszewesele@wp.pl
strona: www.waszewesele.dl.pl

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Mapa

Ładuję mapę, proszę czekać.

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. . .

.

.