Praca dla Opiekunek i Opiekunów Osób Starszych w Niemczech

Województwo: Opolskie
Miasto: Opole
Strona www: http://prosenior.pl

Wyświetleń: 30
774xxxxxx (Pokaż numer)

Poszukujemy opiekunki/opiekunów osób starszych do pracy w domach prywatnych w Niemczech.

Opis stanowiska:

Do obowiązków opiekunki należy m.in. kompleksowa opieka nad podopiecznym, wykonywanie prac domowych, robienie zakupów, towarzystwo, wychodzenie na spacery z podopiecznym, organizowanie czasu, wsparcie emocjonalne.

Wymagania:

-        język niemiecki w stopniu komunikatywnym,

-        mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,

-        pozytywne i życzliwe nastawienie do podopiecznych.

Oferujemy:

-        atrakcyjne wynagrodzenie,

-        legalne zatrudnienie,

-        transport pod konkretny adres,

-        darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,

-    premie za dłuższe pobyty oraz święta,

-        stały kontakt z naszym biurem w Opolu i kooperantem w Niemczech.

Osoby zainteresowane oferta prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z firmą

Pro-Senior Sp. z o.o. (Wpis do KRAZ 6933)

ul. Cygana 4/206

45-131 Opole

Tel. 77/442 83 38

www.prosenior.pl

Promowane