OD ZARAZ dla Opiekuna z prawem jazdy oferta z premią w Nittendorf


Wyświetleń: 39
Ocena: 0 Głosów: 0

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Wyświetleń: 39
Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
. . .

Zlecenie nr 42345

OD ZARAZ dla Opiekuna z prawem jazdy oferta z premią w Nittendorf

Data: 27.12.2019 – 27.01.2020

Miejscowość:  93152 Nittendorf

Stawka: 1400 EURO + PREMIA

 

Pan Simon (75 l., 172 cm, 80 kg) jest osobą komunikatywną. Chętnie jeździ na wycieczki w weekendy z Opiekunem. Przeszedł udar, czego skutkiem jest lewostronne porażenie. Porusza się na wózku inwalidzkim, wymaga transferu, przy którym pomaga – prawie samodzielnie może stać, nie jest w stanie wejść po schodach. Pan regularnie korzysta z toalety, ale asekuracyjnie nosi pieluchy. Senior nie stosuje specjalnej diety, ale lubi ryby, warzywa i ziemniaki.

Dostępne sprzęty specjalistyczne w domu: rollator, łóżko pielęgnacyjne , wózek inwalidzki, lift przy wannie, podwyższone siedzenie toalety, lift przy schodach.

Podopieczny mieszka razem z żoną w domu jednorodzinnym w małym mieście. Żona Podopiecznego ma 81 lat, stara się być samodzielna i nie prosi o pomoc. Ważne, aby Opiekun pomagał jej w czynnościach dnia codziennego.
Dla Opiekuna przewidziany jest osobny w pełni wyposażony pokój z internetem i własną kabiną prysznicową. Do dyspozycji jest samochód z automatyczną skrzynią biegów.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz czynne prawo jazdy.

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane