Praca na czacie - zarabiaj do 250 ZŁOTYCH DZIENNIE! Pisanie na czacie z innymi.


Wyświetleń: 31
Ocena: 0 Głosów: 0

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Wyświetleń: 31
Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
. . .

 

Witam wszystkich zainteresowanych. 

Szukamy kobiet oraz mężczyzn w wieku 21-60 lat chętnych podjąć się pracy dodatkowej / zdalnej polegającej na promocji oraz rozwoju nowej aplikacji randkowej. 

Kilka miesięcy temu platforma randkowa oficjalnie wystartowała i po pierwszych miesiącach testów oraz poprawek, projekt ofijcalnie rozpoczyna pełną promocję. 

Praca dla wszystkich zainteresowanych osób polega na prowadzeniu czatów oraz wykazywaniu aktywności, głównie odpisując na wiadomości oraz prowadząc dyskusje. Zwiększona aktywność użytkowników pozwoli zwiększyć ogólną popularność aplikacji.   Nie jest to praca na kamerkach, tylko praca polegająca na pisaniu z użytkownikami. Do pracy wystarczy telefon lub komputer z dostępem do sieci. Pracę można wykonywać z dowolnego miejsca. Po prostu odpisujesz na wiadomości, zaczynasz rozmowy z nowymi użytkownikami itd.   Wymiar godzinowy - zależy od zaangażowania. Wynagrodzenie do 25 złotych na godzinę.    Sposób aplikacji - wyslij mi bezpośrednio mail na adres: garryadswork@gmail.com w tytule podając WIEK oraz PŁEĆ, a w odpowiedzi otrzymasz szczegóły oferty.

Dbamy o pełną anonimowość naszych współpracowników. 

Rozliczenia dzienne, płatność PayPal lub przelew bankowy.

Zapraszam do kontaktu

 

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane