Praca dla komisjonerów w Niemczech - różne lokalizacje

Cena: 1zł
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Strona www: www.gruppe-global.de/globalinhouse/

Wyświetleń: 28
881xxxxxx (Pokaż numer)

Cena: 1zł

Poszukujemy osób do pracy w Niemczech w magazynie spożywczym w okolicach Kolonii i Stuttgartu .

Zakres obowiązków :

Kompletowanie towaru pod wysyłkę towarów

Obsługa systemu słuchawkowego w języku niemieckim

Obsługa wózka widłowego- elektrycznego

Prace magazynowe

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na magazynach

Znajomość liczebników 1-1000 i podstawowych zwrotów w języku niemieckim

Mile widziane osoby z prawem jazdy i własnym samochodem

Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy :

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą z pełnym ubezpieczeniem

Długotrwałe zatrudnienie w renomowanych niemieckich zakładach

Atrakcyjne wynagrodzenie 10,00 -14,00 euro brutto/godzina

Przewidziane premie motywacyjne, dodatki za pracę w święta i niedzielę

Zapewniamy zakwaterowanie

Opiekę polskiego koordynatora i brygadzisty na miejscu

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres brylewska@global-inhouse.de

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę :

,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO)”

,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy również iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Global Inhouse Logistics fur Industrie und Handel GmbH z siedzibą: Sikorskiego 24/110, 66-400 Gorzów Wlkp.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 +48 881 442 101

Promowane