Jak bluzy Vans to tylko na SuperSklep.pl

Cena: 299zł
Województwo: Małopolskie
Miasto: Modlniczka
Strona www: www.supersklep.pl/bluzy/vans

Wyświetleń: 105
Ocena: 0 Głosów: 0

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
Cena: 299zł
Województwo: Małopolskie
Miasto: Modlniczka
Strona www: www.supersklep.pl/bluzy/vans

Wyświetleń: 105
Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
. . .

”Supersklep” to internetowy dystrybutor sprzedający wyłącznie ubrania i obuwie znanych marek m. in. Vans, New Balance, Supra, DC, Quiksilver, Reebok, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty cechują się bardzo wysoką jakością, przez co będą w stanie zachwycić również wybrednych klientów. Sama dostępność produktów jest na tyle rozbudowana, że zawsze znajdziemy w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.

Firma podzielony jest na 5 głównych działów symbolizujących 5 odrębnych styli. SNEAKERS SHOP to oddział miłośników obuwia sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP reprezentuje styl związany z garderobą miejską. SKATEBOARD SHOP natomiast jest działem z historią- to jeden z najwcześniej powstałych e-commerce powiązanych z lifestylem skate. SNOWBOARD SHOP ma w ofercie doskonałej jakości sprzęt i odzież snowboardową. Ogromny asortyment HIP-HOP SHOP spełnia wychodzi na przeciw pragnieniom nawet najbardziej rygorystycznych interesantów. Każda sekcja oferuje w swoim asortymencie szereg dodatków i akcesoriów.

Doskonała jakość wszystkich wyrobów idzie tutaj również w parze z dogodnymi cenami. Jeśli ktoś jest zatem zainteresowany streetwear i sportami ekstremalnymi to koniecznie musi zainteresować się asortymentem sklepu nieco bliżej!

*stawka podana jest tylko ceną informacyjną.

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Mapa

Ładuję mapę, proszę czekać.

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane