Województwa
 •Dolnośląskie [272]
 •Kujawsko-pomorskie [84]
 •Lubelskie [133]
 •Lubuskie [80]
 •Łódzkie [127]
 •Małopolskie [255]
 •Mazowieckie [438]
 •Opolskie [6150]
 •Podkarpackie [169]
 •Podlaskie [70]
 •Pomorskie [76]
 •Śląskie [288]
 •Świętokrzyskie [51]
 •Warmińsko-mazurskie [72]
 •Wielkopolskie [273]
 •Zachodniopomorskie [82]
Statystyki
Online: 8
Online zalogowanych: 1
Ogłoszeń: 11811
Odwiedzin dziś: 1599
Odwiedzin ogółem: 6433325
Newsletter

Zobacz również
Ostatnio przeglądane

STABILNA PRACA dla Opiekuna osoby starszej w Niemczech, zarobki nawet 1600€! rekrutacja online

Województwo: Śląskie

Wyświetleń: 65
71 xxxxxx (Pokaż numer)
Ocena: 6 Głosów: 1

Zostań Opiekunem osób starszych w Niemczech z MEDIPE i zarabiaj nawet 1600€. Oferujemy stabilną pracę!  Proces rekrutacji oraz zawarcie umowy online. Znasz j. niemiecki, opiekowałeś się osobą starszą? Jeżeli tak to zgłoś się już teraz! 71 377 88 88, rekrutacja@medipe.com

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem https://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/ .

Zlecenie nr 44578

Bonn – zlecenie po Świętach – 1325 EURO/mies.

Data: 20.04-20.06.2020

Miejscowość: 53177 Bonn

Stawka: 1325 EURO

Pani Karla (86 l., 170 cm,75 kg) cierpi na nadciśnienie i zniedołężnienie starcze, jest po wylewie. Pani komunikuje się bez problemu, porusza się z rollatorem. Podopieczna wszystkie czynności wykonuje bardzo powoli, potrzebuje pomocy przy pielęgnacji, jedzeniu i przy korzystaniu z toalety. Nie ma diety, trzeba jej podawać świeże, nieprzetworzone potrawy. Podopieczna potrzebuje towarzystwa i rozmów. Raz w tygodniu chodzi się z nią na gimnastykę.

Pani mieszka w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki jest osobny pokój z łazienką i internet.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.