STABILNA PRACA dla Opiekuna osoby starszej w Niemczech, zarobki nawet 1600€! rekrutacja online

Województwo: Śląskie

Wyświetleń: 64
71 xxxxxx (Pokaż numer)
Napisz wiadomość
Ocena: 6 Głosów: 1

Zostań Opiekunem osób starszych w Niemczech z MEDIPE i zarabiaj nawet 1600€. Oferujemy stabilną pracę!  Proces rekrutacji oraz zawarcie umowy online. Znasz j. niemiecki, opiekowałeś się osobą starszą? Jeżeli tak to zgłoś się już teraz! 71 377 88 88, rekrutacja@medipe.com

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem https://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/ .

Zlecenie nr 44650

Essen – lekkie zlecenie z atrakcyjnymi warunkami mieszkalnymi dla Opiekunki

Data: 30.04-16.06.2020

Miejscowość: Essen 45219

Stawka: 1300 EURO

Pani Hildegard (84 l., 158 cm, 45 kg) bardzo lubi ład i porządek. Ma stany depresyjne oraz demencję. Seniorka porusza się samodzielnie, wykonuje wszystkie czynności wokół siebie sama. Podopiecznej należy pomagać w dziennych czynnościach i kontrolować zmianę ubrań i bielizny.

Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki są dwa pokoje oraz osobna łazienka i dostęp do internetu i taniej linii telefonicznej do polski.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.

Promowane