Pilnie kupię działkę na szczytny cel!

Cena: 30000zł
Województwo: Łódzkie

Wyświetleń: 295
Napisz wiadomość
Ocena: 6 Głosów: 1

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
Cena: 30000zł
Województwo: Łódzkie

Wyświetleń: 295
Napisz wiadomość
Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
. . .

 

PILNIE POSZUKUJĘ działki rolno budowlanej o pow. Do 1 h z możliwością zabudowy ( budynek do 400 m 2 w obrysie ) do 35 tys. zł i zakresie 40 km od Łodzi.

 

 

 

   Jestem  wolontariuszką i muzykoterapeutą. Od piętnastu lat z potrzeby serca prowadzę bezpłatne zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży w tym dzieci z Domów Dziecka, oraz młodzieży o specjalnych potrzebach edukacyjnych z rodzin dysfunkcyjnych na terenie wybranych szkół i Ośrodków Kultury w Łodzi.

 

.

 

 

 

   W obliczu trudności, z którymi przyszło nam się zmagać na przestrzeni lat ( w tym częste wykluczanie tak zróżnicowanej grupy młodzieży przez placówki szkolne i pobliską parafię)

 

obserwując jak szeroko pojęta sztuka pomogła moim podopiecznym w walce z  traumatycznymi doświadczeniami postanowiłam stworzyć neutralne miejsce pod nazwą ,,Dom Sztuki – prywatny ośrodek edukacyjny z elementami arteterapii”, który pozwoliłby na bezpłatny rozwój artystyczny każdemu dziecku bez wyjątku stanowiąc alternatywę dla przykrej codzienności.

 

Przez ostatnie sześć lat koncertując na terenie miasta Zakopane, Krakowa i Kazimierza Dolnego jako multiinstrumentalista gromadziłam fundusze na omawiany cel.

 

 Zakupiłam bogate instrumentarium dla moich podopiecznych, które ulega stałej degradacji

 

w pomieszczeniach piwnicznych na terenie placówek szkolnych czekając na odpowiednie miejsce. Stworzyłam również zasobną audiotekę i bibliotekę z myślą  o realizacji warsztatów wielokierunkowych ( min. plastycznych, muzycznych, teatralnych, fotograficznych). Wielu moich uczniów przebywających na oddziałach terapii młodzieżowej, oraz w ośrodkach odwykowych  dotkniętych min. problemem narkomanii wyszła z nałogu dzięki obcowaniu z muzyką co utwierdziło mnie w przekonaniu jaką moc ma sztuka i że w dosłownym ujęciu może uratować czyjeś życie.

 

 

 

 

 

  Inicjatywę zechciało wesprzeć wielu polskich i zagranicznych artystów i w tym min. Kayah, zespół Lady Pank, Oddział Zamknięty, Perfect ( basista przekazał nam swoją gitarę basową)  Krzysztofa Antkowiaka, Seweryna Krajewskiego, Krystynę Prońko, Hannę Banaszak, Marylę Rodowicz, Beatę Tyszkiewicz, Mateusza Damięckiego, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kamila Bednarka, Vadima Brodskiego, i wielu innych co nasunęło pomysł stworzenia galerii przekazanych przedmiotów z autografami, która mogłaby się stać wyjątkową atrakcją miejsca dla zapraszanych gości.  

 

Zakup poszukiwanej od dłuższego czasu działki byłby spełnieniem nie tylko moich marzeń jako miejsca pozwalającego na pomoc i niesienie radości o jeszcze większym zasięgu, ale w szczególności marzeń moich niezwykle doświadczonych przez los podopiecznych od wielu lat czekających na to jedyne miejsce by w pełni rozwinąć skrzydła artystycznego i osobistego rozwoju  bez świadomości tego, że jest to kolejna przestrzeń, w której stają się problemem dla innych doświadczając ponownego  zawodu.

 

Wszystko realizuję z własnych funduszy. Świadomie unikam założenia organizacji z uwagi na brak zaufanych ludzi do współpracy o podobnej intencji, możliwość swobodnego działania i chęć przepisania obiektu moim podopiecznym w przyszłości.  Problemy zdrowotne wykluczają zdolność kredytową stąd ograniczenia budżetowe dlatego poszukuję ludzi dobrej woli, którzy dysponują gruntem o większej powierzchni skłonni podjąć decyzję o jego zbycie na ten szczytny cel.

 

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane

485 zł
2024-02-23
469 000 zł
2024-02-12
349000 zł
2023-11-29
0 zł
2020-05-11
3,5 zł
2019-01-16
0 zł
2018-12-31