Praca Niemcy – Stolarz (K/M)

Województwo: Opolskie
Miasto: Praca Niemcy – Stolarz (K/M)

Wyświetleń: 49

ZADANIA:

·         dwykonywanie i konserwacja elementów drewnianych używanych w budownictwie (np. schodów, drzwi, okien, parkietów, szaf wnękowych)

·         wykonywanie i konserwacja mebli zwykłych oraz ozdobnych

·         wykonywanie i konserwacja drewnianych przedmiotów codziennego użytku (np. ramy do obrazów, instrumenty muzyczne)

·         odnawianie i konserwacja drewnianych antyków

·         wycinanie elementów drewnianych

·         łączenie elementów za pomocą kleju, śrub, gwoździ lub zszywek

·         szlifowanie

·         heblowanie

·         frezowanie

·         oklejanie mebli

·         lakierowanie, bejcowanie lub malowanie powierzchni drewnianych

·         montowanie mebli i przymocowywanie ich do ścian

OFERUJEMY:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,

·         Stabilne długoterminowe zatrudnienie,

·         Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,

WYMAGAMY:

·         Od kandydatów doświadczenia w branży,

·         Znajomości języka niemieckiego,

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV

Promowane