Kontrola Jakości - Praca od ZARAZ - Opole

Miasto: Opole

Wyświetleń: 69
72xxxxxx (Pokaż numer)

KONTROLA JAKOŚCI

Miejsce pracy: Opole

Zadania:

·       Kontrola wizualna filtrów samochodowych

·       Pakowanie gotowych skontrolowanych komponentów

Oferta:

·       Praca od ZARAZ

·       Zaplecze socjalne

·       Prace w systemie 1 zmianowym

·       Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz ubezpieczenia NNW szkolnego dla dzieci pracowników

·       Prowadzimy szkolenia wdrażające! Nie wymagamy doświadczenia

·       Przejrzyste zestawienie przepracowane godzin oraz stawek w aplikacji Exact People

·       Współpracę w oparciu o umowę zlecenie z pełnymi składami ZUS z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym

Masz pytania?

Wyślij SMS o treści „ OPOLE” lub ZADZWOŃ pod numer 725 250 071 odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Promowane