Województwa
 •Mazowieckie [632]
 •Opolskie [6250]
 •Podkarpackie [179]
 •Podlaskie [137]
 •Pomorskie [108]
 •Śląskie [352]
 •Świętokrzyskie [67]
 •Warmińsko-mazurskie [86]
 •Wielkopolskie [356]
 •Zachodniopomorskie [109]
Statystyki
Online: 6
Online zalogowanych: 0
Ogłoszeń: 11021
Odwiedzin dziś: 4884
Odwiedzin ogółem: 7718095
Newsletter

Zobacz również
Ostatnio przeglądane

Praca przy Komputerze | Nawet 2500 zł netto na start

Cena: 1zł
Miasto: Bielsko-Biała
Strona www: facebook.com/pawelbenedykt91

Wyświetleń: 83

Cena: 1zł

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.

Poszukuję partnerów do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/Reklamy

Co oferujemy?

Praca odbywa się na podstawie UMOWY Wynagrodzenie w wysokości 2400 - 10500 PLN - uzależnione od zaangażowania Wysokie, regularne wynagrodzenie przy stałej współpracy Pracę zdalną, nie musisz wychodzić z domu Narzędzia oraz gotowe szkolenia dla osób bez doświadczenia - Szkolimy od A do Z Zdobycie nowych kompetencji dot. marketingu internetowego Regularne szkolenia online Elastyczne godziny pracy Możliwość pracy w formie dodatkowej lub stałej Pełne wsparcie osoby wprowadzającej Świetną atmosferę oraz wsparcie całego zespołu

Wymagania:

Ukończone 18 lat Obywatelstwo polskie Aktualne zamieszkanie na terenie Polski Komputer lub smartfon z dostępem do internetu Obsługa komputera na poziomie podstawowym Sumienność, zaangażowanie i chęć do rozwoju

Opis Stanowiska:

działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami, obsługa Klienta, tworzenie narzędzi reklamowych, praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

Na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji. U nas nie ma górnej granicy zarobków dlatego już po około 2-3 miesiącach masz możliwość zarobków - 5 000 PLN a w kolejnych miesiącach - 10 500 PLN i więcej miesięcznie. Wszystko uzależnione od Twojego zaangażowania

Chcesz więcej uzyskać więcej informacji i dołączyć do projektu ?

1. Napisz do mnie bezpośrednio prywatną wiadomość na moim FB (link znajdziesz poniżej lub/i klikając przycisk obok) 2. Dodaj mnie do znajomych- ułatwi mi to kontakt z Tobą i szybciej odpowiem (dostaje dużo wiadomości) 3. Przedstawię Ci szczegóły oraz umówimy się na wstępną rozmowę.   Link do mojego profilu na FB: https://www.facebook.com/pawelbenedykt91