Praca chałupnicza , Umowa, Bez doświadczenia

Cena: 1zł
Miasto: Internet
Strona www: www.badania-rynkowe.com

Wyświetleń: 63
Napisz wiadomość
Ocena: 0 Głosów: 0

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
Cena: 1zł
Miasto: Internet
Strona www: www.badania-rynkowe.com

Wyświetleń: 63
Napisz wiadomość
Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
. . .

 

Na początek chciałbym napisać, że praca jest dla każdej osoby w wieku 18-45 lat z dostępem do komputera, telefonu oraz polskim obywatelstwem. Nie wymagam doświadczenia ani żadnych konkretnych umiejętności, ponieważ wszystkiego krok po kroku Cię nauczymy - przystąpisz do prostego szkolenia aby uzyskać wiedzę, dzięki której będziesz mógł/mogła pracować w naszej strukturze i zarabiać.

OFERTA JEST SKIEROWANA TYLKO I WYŁĄCZNIE DO OSÓB Z POLSKIM OBYWATELSTWEM.

Na początku zaczynasz na stanowisku Tester Produktów Finansowych ( na tym stanowisku jesteś podczas szkolenia, które zrealizujesz). Nie, nie będziesz musiał brać żadnych kredytów, pożyczek i tak dalej.

Podczas szkolenia za przetestowanie 1 produktu zarabiasz 200 złotych, podczas szkolenia przetestujesz ok. 3-4 więc zarabiasz pieniądze już na samym początku.

Jeżeli po ukończeniu szkolenia uznasz, że jest to praca dla Ciebie to dołączysz do naszej struktury i zarabiasz dużo większe pieniądze co miesiąc (wypłaty na konto bankowe)

W pierwszym miesiącu działania przy luźnym nakładzie pracy można zarobić na spokojnie ok. 2000 złotych na rękę.
Działamy w branży afiliacyjnej, natomiast z Twojej strony nie ma żadnej sprzedaży! Twoja praca polega tylko i wyłącznie na odpisywaniu ludziom na wiadomości oraz na pozyskiwaniu ich (wystawiasz po prostu ogłoszenia na marketplace i masz za to płacone).
Nie ma oczywiście stałego nakładu pracy, wynagrodzenie jest uzależnione od zaangażowania.

1-3h dziennie można bez problemu rozbijać w czasie poświęcając np. 20 minut o 10 rano, 30 minut o 15 i tak dalej. - głównie Twoim zajęciem będzie odpisywanie ludziom gotowymi skryptami, formułkami oraz działanie na gotowych materiałach

WYMAGANIA:
-SKOŃCZONE 18 LAT
-UMIEJĘTNOŚĆ PISANIA, CZYTANIA I SŁUCHANIA
-CHĘCI
-DOSTĘP DO INTERNETU

Osoby zainteresowane, prosimy o zapoznanie się z naszą oficjalną stroną:
https://badania-rynkowe.com, a gdy ofertą będzie Cie interesowała to napisz do nas na FanPage lub adres e-mail: rekrutacja@badania-rynkowe.comZgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników