Praca przy komputerze, 3500 zł podstawa, bez doświadczenia

Cena: 1zł
Miasto: Internet
Strona www: www.badania-rynkowe.com

Wyświetleń: 81
Napisz wiadomość
Ocena: 0 Głosów: 0

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
Cena: 1zł
Miasto: Internet
Strona www: www.badania-rynkowe.com

Wyświetleń: 81
Napisz wiadomość
Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
. . .

 

Jeżeli ogłoszenie jest dostępne to znaczy, że jest aktualne. 

Na wszystkie zgłoszenia staramy się odpowiadać jak najszybciej, lecz z racji dużego zainteresowania ofertą czas naszej odpowiedzi może ulec wydłużeniu do kilku dni.

Czy ze względu na aktualną sytuację w naszym kraju obawiasz się utraty swojej dotychczasowej pracy na etacie? Chcesz zarabiać, bądź dorobić sobie jednorazowo 500-1000 złotych? 

 

Jeżeli tak to dobrze trafiłeś/aś!

 

Chciałabym zaoferować Ci całkowicie bezpieczny, uczciwy, legalny oraz praktykowany w Polsce zarobek od ponad lat. Wypłaty otrzymujesz bezpośrednio na rachunek bankowy raz w miesiącu, bądź istnieje możliwość wypłacania tzw. tygodniówek.

 

Czym będziesz się zajmować?

Działamy w branży afiliacyjnej, natomiast z Twojej strony nie ma żadnej sprzedaży. Afiliacja kojarzy się każdemu z bezpośrednią sprzedażą, oferowaniem jakichś produktów etc. 

 

Natomiast do Twoich obowiązków będzie należało między innymi:

Odpisywanie na wiadomości osobom, które do Ciebie napiszą - według gotowych materiałów, które otrzymasz. Wystawianie ogłoszeń np. na marketplace. Komunikacja z klientem w formie pisemnej - nie będziesz pracować "na słuchawce".

 

Jeżeli nie masz żadnego doświadczenia w tej branży to nie musisz się tym zupełnie przyjmować, ponieważ  osoby, dla których jest to zupełna nowość,  krok po kroku indywidualnie szkolimy w pełnym zakresie.

 

Ile czasu dziennie na to będziesz poświęcać?

To już zależy w pełni od Ciebie, ponieważ tutaj można zarabiać, bądź po prostu sobie dorabiać. Nie jest to typowa praca etatowa, gdzie trzeba pracować 160 godzin za 2500 złotych, tylko tutaj po prostu sam/sama stawiasz sobie cel, poprzeczkę i ile zrobisz tyle zarobisz. Dlatego dziennie możesz poświęcać 1-3 godziny tak jak Ci pasuje, grafik ustalasz sobie sam/sama.

Dodatkowo zajmujesz się tym z własnego domu, nie ma tutaj potrzeby codziennego wstawania rano, dojeżdżania do miejsca pracy i tak dalej. Wstajesz rano, robisz kawę, siadasz i działasz.

 

Czy muszę inwestować jakieś pieniądze?

Oczywiście, że nie. Nie jest to oferta typu MLM, gdzie trzeba inwestować swoje pieniądze aby zarabiać. Jedyną inwestycją tutaj jest Twój czas, chęci oraz zaangażowanie.

 

Od kandydatów oczekujemy:

 

Dostęp do telefonu bądź laptopa z internetem 1-3 godziny wolnego czasu dziennie Zaangażowanie Umiejętność pracy w zespole Chęć nauki, chęć rozwoju osobistego Umiejętność pisania, czytania i słuchania. Skończone 18 lat

 

Na zachętę dodam, że podczas etapu szkoleniowego będzie możliwość jednorazowego zarobku pieniędzy, więc jeżeli uznasz, że nie jest to dla Ciebie to tak czy tak masz możliwość zarobku kilkuset złotych. Natomiast jeżeli uznasz, że chcesz się tym zajmować to możesz zarabiać bardzo fajne pieniądze cyklicznie co miesiąc.

 

 

Osoby zainteresowane, prosimy o zapoznanie się z naszą oficjalną stroną:

https://badania-rynkowe.com, a gdy ofertą będzie Cie interesowała to napisz do nas na FanPage lub adres e-mail: rekrutacja@badania-rynkowe.comZgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników