Praca w Opiece! Niemcy. Oferta do mobilnej Seniorki 1500 €+ PREMIE do 500 €

Województwo: Opolskie
Miasto: Przemyśl
Strona www: arkadiacare.pl

Wyświetleń: 233
532xxxxxx (Pokaż numer)
Napisz wiadomość
Ocena: 6 Głosów: 1

W Arkadia Care zatrudniamy polskie opiekunki do pracy z seniorami w Niemczech. Nasz zespół tworzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w opiece, przez co wiemy jak słuchać drugiego człowieka, dostrzegać jego problemy i odpowiednio na nie reagować. To, co wyróżnia nas na tle innych agencji, to ukierunkowanie na potrzeby zarówno seniora, jak i opiekunki.

Termin: 18.06.2021– 22.07.2021

Stawka: 1500 EUR

Miejscowość: 73337 Bad Überkingen

Opis zlecenia:

Podopieczna ma 76 lat, waży około 60 kg oraz mierzy 160. Ma przyznany II stopień niepełnosprawności. Schorzenia, na które cierpi podopieczna, to: osłabienie starcze, choroby serca. Pani jest osobą mobilną, porusza się samodzielnie, ewentualnie ze wsparciem opiekunki.  Podopieczna przesypia noce.  Nie ma problemów z komunikacją, nosi okulary do czytania.

Obowiązki:

Do obowiązków Opiekunki należy pomoc w utrzymaniu higieny ciała oraz prowadzenie gospodarstwa domowego (pranie, gotowanie, sprzątanie, zakupy).

Warunki mieszkaniowe:

Podopieczna mieszka z mężem, który nie wymaga wsparcia, w domu wielorodzinnym, gdzie dla opiekunki przygotowane jest samodzielne mieszkanie (osoba łazienka, salon, sypialnia) w domu jest Internet. Do dyspozycji jest  także rower.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w opiece.

Oferujemy:

* legalne zatrudnienie w formie umowy zlecenie
* atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i stopnia znajomości języka
* ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec, również w czasie pauzy
* premie świąteczne oraz premie za polecenie
* zwrot kosztów podróży
* bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
* wsparcie telefoniczne w czasie trwania zlecenia

 zlecenia na terenie całych Niemiec

Jak aplikować?
Aby poznać oferty pracy wejdź na naszą stronę,
wypełnij formularz dostępny na:
lub wyślij wiadomość SMS na numer 532 003 165 o treści OPIEKA - Oddzwonimy!

Promowane

390000 zł
2024-02-29
349000 zł
2023-11-29
0 zł
2020-05-11
3,5 zł
2019-01-16
0 zł
2018-12-31