Dodatkowy Zarobek w Domu Online Smartfon Komputer

Miasto: Internet
Strona www: www.facebook.com/Czarny1990a/

Wyświetleń: 49
Napisz wiadomość
Ocena: 0 Głosów: 0

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
Miasto: Internet
Strona www: www.facebook.com/Czarny1990a/

Wyświetleń: 49
Napisz wiadomość
Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
. . .

 

Nie jest to bezpośrednia oferta pracy na etat, lecz dodatkowy zarobek w domu jako osoba prywatna. Oczywiście można działać na działalności gospodarczej. 

Nie jest to MLM czyli marketing wielopoziomowy. Nie wymagamy kupowania pakietów startowych / kosmetyków, kolagenów, chemii lub środków czystości  .

Zarobek opiera się na prostej promocji produktów finansowych przez internet.

Nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia, kursów, wykształcenia czy też licencjatów.

Oferujemy:

Szkolenia w formie zdalnej – wszystkiego uczymy krok po kroku Gotowe narzędzie pracy / panel instruktażowy Wiedzę marketingową w zamian za zaangażowanie i wykonanie powierzonych zadań Wsparcie na każdym szczeblu działania Grupy wsparcia / webinary / zoomy szkoleniowe

 

W jaki sposób otrzymasz wynagrodzenie?

Kwota zgromadzona na panelu wypłacana jest bezpośrednio na Twój rachunek bankowy.
Zdobywasz doświadczenie każdego dnia, które przekłada się na Twoją pensję. Dlatego osoby ambitne i zaangażowane bardzo szybko dochodzą do zarobków ponad 2400zł miesięcznie. Możliwości finansowe są ogromne a potencjał nieograniczony.

Co należałoby do twoich obowiązków?

Odpisywanie na wiadomości osobom, które do Ciebie napiszą.  Tworzenie narzędzi reklamowych.  Obsługa programu na stronie internetowej.  Korzystanie z gotowych narzędzi. 

 

To ile czasu poświęcisz na to jest zależne tylko i wyłącznie od Ciebie!!
Sam jesteś sobie szefem i Ty wyznaczasz sobie godziny pracy!!

Nie masz stałego planu działania i tak naprawdę wszystko leży w Twoich rękach.
Wystarczy 1-3 godziny w ciągu dnia. Do działania potrzebne Ci są jedynie komputer, laptop lub smartfon. Pracę można wykonywać w domu lub w dogodnym miejscu na urządzeniu z dostępem do internetu.

Nie jest wymagane żadne doświadczenie!

Wymagania: 

Skończone 18 lat Obywatelstwo Polskie (względy prawne) oraz przebywanie na terenie Polski Dostęp do telefonu bądź komputera z internetem  1-3 godziny wolnego czasu dziennie  Umiejętność pracy w zespole Chęć nauki i rozwoju osobistego (zapewniamy materiały szkoleniowe i wsparcie) - Umiejętność pisania, czytania i słuchania.

 

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.
Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji wynagrodzenie jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania, po kilku miesiącach 5 000 PLN – 12 000 PLN miesięcznie Oczywiście nikt nie zapłaci za leżenie, jest to praca jak każda inna gdzie trzeba się zaangażować i działać

Kliknij w link do mojego facebooka   https://www.facebook.com/Czarny1990a/

Zostaniesz przeniesiona/y na mój profil na FB, gdzie ze spokojem będę mógł się z Tobą kontaktować. Zapoznaj się z moją tablicą, zaproś mnie do znajomych, NAPISZ WIADOMOŚĆ, a ja Tobie przedstawię szczegóły oferty i umówimy się na etap wstępny/weryfikacyjny. 

Liczba Miejsc Ograniczona!!

 

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników