Opiekunka Seniora, Monachium, wysokie wynagrodzenie + Bonusy

Województwo: Opolskie

Wyświetleń: 30
Ocena: 0 Głosów: 0

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
Województwo: Opolskie

Wyświetleń: 30
Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
. . .

Oferta kontraktu:

Miejscowość: Monachium

Termin wyjazdu: 07.09.2021

Oferta wyjazdu:

Poszukujemy Opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Do Opieki samotna seniorka, która mieszka w domu jednorodzinnym na przedmieściach. Pani choruje na artretyzm, nadciśnienie oraz ma problemy ze słuchem. Wymagane częste kontakty z lekarzem oraz dużym plusem będzie też posiadanie prawa jazdy. Do dyspozycji Opiekuna osobny pokój i łazienka. 

Wymagania:

Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (jeżeli nie znasz języka, GWARANTUJEMY PRZESZKOLENIE OD PODSTAW PRZED WYJAZDEM!) Doświadczenie w opiece nad osobą straszą lub niesamodzielną (może być rodzinne) Empatia, cierpliwość

Zapewniamy:

ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, nawet 10 000zł za kontrakt i dodatkowe bonusy! (Bonus wakacyjny do 500€, Bonus za przejście z innej firmy 200€, Bonus za polecenie pracowników od 150€, Bonus 50€ za Unijny Certyfikat COVID-19) Całkowitą organizację wyjazdu - bezpieczny transport "z domu pod dom" (przejazd firmowymi busami z zachowaniem reżimu sanitarnego), zapewnienie testu na COVID w przypadku braku certyfikatu unijnego Zakwaterowanie w domu seniora i wyżywienie Ubezpieczenie w Polsce i na terenie Niemiec (pracownicza karta EKUZ i prywatne ubezpieczenie ERGO – wcześniej ERV) Szkolenia z opieki nad osobą starszą + szkolenie od podstaw z niemieckiego, dla osób które nie znają języka Całodobowy kontakt z firmą (infolinia alarmowa + dedykowany Opiekun Kontraktu)

 

KONTAKT tel. 666 096 764

Powyższe ogłoszenie stanowi jedną z wielu ofert pracy jaką posiadamy i ma charakter przykładowy. Jeżeli chciałbyś abyśmy przedstawili Ci nasze oferty pracy, zgłoś się do nas już dziś!

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna.

 

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników