Praca Wykonywana w Domu Praca Dla Każdego, Umowa 2400 - 12000 PLN

Cena: 12000zł
Miasto: Internet
Strona www: www.facebook.com/Czarny1990a/

Wyświetleń: 350
Napisz wiadomość
Ocena: 6 Głosów: 1

W związku z dynamicznie rozwijającym się Zespołem, prowadzę nabór na stanowisko:
Specjalista ds. Marketingu/Reklamy/Promocji usług i produktów w Social Mediach.
Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.
Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Opis stanowiska pracy:

Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami. Obsługa Klienta. Działania promocyjno-reklamowe dla firm zewnętrznych Pozyskiwanie nowych partnerów wg gotowego schematu

Oferujemy:

Umowa / można łączyć z innymi formami zatrudnienia lub działalności gospodarczej Praca zdalna, w domu. Wypłaty 2 razy w miesiącu na konto bankowe. Wynagrodzenie zależne od Twojego zaangażowania, od 2 400  PLN- 12 000 PLN miesięcznie. Wysokie premie dodatkowe proporcjonalne do zaangażowania. Pełne wsparcie oraz pomoc na każdym kroku. Nie musisz mieć doświadczenia, gdyż zapewniamy wszelkie szkolenia oraz materiały. Elastyczne godziny pracy – pracujesz tyle ile chcesz. Nie wymagamy żadnej inwestycji finansowej. Regularne szkolenia online. Niezbędne narzędzia do pracy.

Wymagania:

Ukończone 18 lat. Aktualne zamieszkanie na terenie Polski. Komputer lub smartfon z dostępem do Internetu. Obsługa komputera na poziomie podstawowym. Motywacja i zaangażowanie do działania i osiągania wyników.

UWAGA !!!
Nie działamy w żadnym MLM’ie. (Marketing Wielopoziomowy)

Nie wymagamy:

Rozmów telefonicznych.
Odwiedzania klienta.
Spotkań na kamerze.

Liczba Miejsc Ograniczona!!

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji. wynagrodzenie jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania, po kilku miesiącach 5 000 PLN – 12 000 PLN miesięcznie. Oczywiście nikt nie zapłaci za leżenie, jest to praca jak każda inna gdzie trzeba się zaangażować i działać.

Kliknij w link do mojego facebooka

Zostaniesz przeniesiona/y na mój profil na FB, gdzie ze spokojem będę mógł się z Tobą kontaktować.
Zapoznaj się z moją tablicą, zaproś mnie do znajomych, NAPISZ WIADOMOŚĆ, a ja Tobie przedstawię szczegóły oferty i umówimy się na etap wstępny/weryfikacyjny.

Promowane

840000 zł
2024-03-11
390000 zł
2024-02-29
349000 zł
2023-11-29
0 zł
2020-05-11
3,5 zł
2019-01-16
0 zł
2018-12-31