Praca w Domu, Praca dodatkowa, Praca Zdalna, Umowa, Bez Sprzedaży

Cena: 12000zł
Miasto: Internet
Strona www: www.facebook.com/Czarny1990a/

Wyświetleń: 63
Napisz wiadomość
Ocena: 0 Głosów: 0

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
Cena: 12000zł
Miasto: Internet
Strona www: www.facebook.com/Czarny1990a/

Wyświetleń: 63
Napisz wiadomość
Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
. . .

 

W związku z dynamicznie rozwijającym się Zespołem, prowadzę nabór na stanowisko:

Specjalista ds. promocji i afiliacji w Internecie i Social Mediach

Opis stanowiska:

Promocja produktów na zlecenie firm zewnętrznych, Nawiązywanie kontaktu online z potencjalnymi Klientami, bez konieczności wykonywania rozmów telefonicznych. Praca odbywa się w 100% w internecie.

Co oferujemy?

Zarobione pieniądze wypłacasz ze swojego panelu na własne konto bankowe nawet 2 razy w miesiącu. Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy pełne szkolenie instruktażowe, dlatego nie musisz posiadać wiedzy w tym zakresie. Pracujesz całkowicie w swoim domu przy użyciu komputera lub smartfon z dostępem do internetu. Wysokie wynagrodzenie ( 2400 PLN-12 000 PLN ) miesięcznie Całkowicie bez inwestycji. Umowa współpracy Możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej, godziny dostosowujesz pod swoje możliwości. W naszym zespole działają ludzie bezrobotni, matki samotnie wychowujące dzieci, osoby pracujące na etacie. Tak naprawdę nie ma znaczenia co aktualnie w życiu wykonujesz, ponieważ to Ty dostosowujesz swój czas pod działanie.

Wymagania:

Komputer lub smartfon z dostępem do internetu. Obsługa komputera na poziomie podstawowym. Ukończone 18 lat. Motywacja i zaangażowanie do działania i osiągania wysokich wyników. Aktualne zamieszkanie na terenie Polski.

UWAGA:

Nie wymagamy rozmów telefonicznych Odwiedzania klienta Spotkań na kamerze

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.

Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji. wynagrodzenie jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania, po kilku miesiącach 5 000 PLN – 12 000 PLN miesięcznie. Oczywiście nikt nie zapłaci za leżenie, jest to praca jak każda inna gdzie trzeba się zaangażować i działać.

Kliknij w link do mojego facebooka  
https://www.facebook.com/Czarny1990a/

Zostaniesz przeniesiona/y na mój profil na FB, gdzie ze spokojem będę mógł się z Tobą kontaktować. Zapoznaj się z moją tablicą, zaproś mnie do znajomych, NAPISZ WIADOMOŚĆ, a ja Tobie przedstawię szczegóły oferty i umówimy się na etap wstępny/weryfikacyjny. 

Liczba Miejsc Ograniczona!!

 

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników