Zdalna Praca w Nowym Projekcie! |2200 zł–11 500 zł| Bez Doświadczenia

Województwo: Łódzkie
Strona www: https://afiliacjepolska.pl/stefankaz/

Wyświetleń: 74
Ocena: 6 Głosów: 1

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
Województwo: Łódzkie
Strona www: https://afiliacjepolska.pl/stefankaz/

Wyświetleń: 74
Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
. . .
Zostań: Specjalistą ds. Afiliacji w Social Mediach i zarabiaj od 2200 zł po godzinach swojej pracy. Nie musisz mieć doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy.

 

 

Co oferujemy?

Możliwość zarobienia 1000 zł już w pierwszym tygodniu współpracy. Po pierwszym miesiącu możliwość zarabiania od 2200 zł – 11 500 zł miesięcznie w zależności od Twojego zaangażowania. Zarobione pieniądze wypłacasz ze swojego panelu na swoje wskazane konto bankowe nawet 2 razy w miesiącu. Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy internetowe szkolenie instruktażowe, dlatego nie musisz posiadać wiedzy w tym zakresie. Działasz całkowicie online przy użyciu komputera lub smartfona z dostępem do Internetu. Bez inwestycji. Godziny dostosowujesz pod swoje możliwości. Rozliczenie odbywa się na podstawie umowy współpracy. W naszym zespole działają ludzie bezrobotni, samotnie wychowujące matki, osoby pracujące na etacie. Tak naprawdę nie ma znaczenia co aktualnie w życiu wykonujesz, ponieważ to Ty dostosowujesz swój czas pod działanie.

Opis stanowiska:

Reklama internetowa produktów i usług zewnętrznych firm, Nawiązywanie kontaktu online z potencjalnymi klientami, bez konieczności wykonywania rozmów telefonicznych. Praca na dedykowanym i zautomatyzowanym systemie marketingowym. Działanie odbywa się w 100% w Internecie.

Wymagania:

Ukończone 18 lat. Aktualne zamieszkanie na terenie Polski. Komputer lub smartfon z dostępem do Internetu. Obsługa komputera na poziomie podstawowym. Motywacja i zaangażowanie do działania i osiągania wysokich wyników.

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat. Możesz potraktować tę propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Wyprzedzając pytania:

nie jest to mlm, nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy, nie inwestujesz pieniędzy, możesz zrezygnować w każdym momencie.

 

Kliknij w przycisk „APLIKUJ”, zostaniesz przeniesiona/y na naszą stronę gdzie poznasz szczegóły.

 

https://afiliacjepolska.pl/stefankaz/
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników