Konsultant ds. rekrutacji

Województwo: Opolskie

Wyświetleń: 50

Agencja Zatrudnienia LUST HR-International (nr certyfikatu 23242) zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników na terenie Unii Europejskiej oraz Szwajcarii, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: województwo opolskie lub śląskie

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze klienta

- doświadczenie w dziale rekrutacji, co najmniej 1 rok - warunek konieczny oraz mile widziana znajomość prawa pracy

- mile widziana znajomość języka niemieckiego

- wysoka kultura osobista

- umiejętność pracy pod presją czasu

- kreatywność, inicjatywa w działaniu

- zaangażowanie, chęci do nauki

- umiejętność organizacji pracy własnej

- dobra dykcja

Obowiązki:

- prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niskiego i średniego szczebla w ramach naszych projektów

- proponowanie i wdrażanie działań mających na celu zwiększenie efektywności źródeł pozyskiwania kandydatów

- bieżące raportowanie wyników swojej pracy

- optymalizacja czasu prowadzonych procesów rekrutacyjnych

- prowadzenie biura

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku

- umowę o pracę oraz premie uzależnione od wyników

- niezbędne narzędzia pracy

- szkolenia wewnętrzne

Aplikacje proszę przesyłać na biuro@lusthr.pl. Więcej informacji również pod numerem 0048 535 025 804