Operator wózka widłowego

Województwo: Opolskie
Miasto: Opole

Wyświetleń: 50

Poszukujemy osób do pracy na magazyn części samochodowych w Opolu.

Jakie zadania czekają na Ciebie:

Obsługa sprzętu logistycznego Rozładunek i załadunek towaru Dostarczanie komponentów na produkcję

Nasze oczekiwania względem kandydatów :

Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych Mile widziane doświadczenie, nie jest to wymóg konieczny do aplikowania Gotowość i dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej

Co przygotowaliśmy w zamian:

STABILIZACJĘ - Umowę o pracę

ATRAKCYJNE ZAROBKI- Podstawowa i Premia miesięczna

BENEFITY – Dofinansujemy prywatną opiekę medyczną

SMACZNY POSIŁEK - Karta Sodexo

ROZWÓJ - Dajemy Ci możliwości awansu i szkoleń

Aplikuj już teraz lub zadzwoń i umów się na spotkanie: 500 465 162

Agencja Pracy Tymczasowej AAS sp. Z o.o. nr 24292

Mapa

Ładuję mapę, proszę czekać.