Operator wózka widłowego - 27zł/h

Województwo: Opolskie
Miasto: Opole

Wyświetleń: 67
500xxxxxx (Pokaż numer)

Aktualnie poszukujemy 2 operatorów wózka widłowego z UDT.

Lokalizacja: Opole

 Zakres zadań:

·       Obsługa sprzętu logistycznego

·       Rozładunek i załadunek towaru

·       Dostarczanie komponentów na produkcję

 Nasze wymagania:

·       Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

·       Dyspozycyjnych do pracy w systemie zmianowym

 Oferujemy:

·       Atrakcyjną stawkę godzinową 27 zł brutto

·       Pracę w systemie 3 zmianowym

·       Dla zainteresowanych możliwość pracy w weekend

·       Szkolenie stanowiskowe

·       Opiekę oraz pomoc dedykowanego Koordynatora

·       Możliwość zdobywania doświadczenia oraz awansu w środowisku międzynarodowym

·       Zaplecze socjalne

·       Parking przyzakładowy

·       Umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)

·       Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU na preferencyjnych warunkach

Aplikuj za nim ktoś inny zajmie Twoje miejsce bądź wyślij SMS pod nr. 500 465 162, oddzwonimy z ofertą.

Mapa

Ładuję mapę, proszę czekać.