Bluzy z kapturem dostępna na SuperSklep.pl

Cena: 81zł
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Modlniczka
Strona www: https://supersklep.pl/bluzy

Wyświetleń: 66
Ocena: 6 Głosów: 1

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
Cena: 81zł
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Modlniczka
Strona www: https://supersklep.pl/bluzy

Wyświetleń: 66
Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
. . .

Firma Super sklep to internetowy sklep sprzedający tylko odzież i obuwie znanych marek m. in. Etnies, New Balance, Supra, DC, Quiksilver, Reebok, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty charakteryzują się najwyższą możliwą jakością, przez co dosłownie zachwycą nawet wybrednych konsumentów. Sama oferta jest na tyle bogata, że za każdym razem znajdziemy w niej coś, co akurat nas interesuje. 

Firma podzielony jest na 5 głównych sekcji przedstawiających 5 odrębnych charakterów. SNEAKERS SHOP to sekcja fanów butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP reprezentuje  styl związany z ubraniami miejskimi. SKATEBOARD SHOP zaś jest działem z historią- to jeden z najstarszych sklepów online powiązanych z lifestylem skate. SNOWBOARD SHOP ma w ofercie doskonałej jakości sprzęt i ubranie snowboardowe. Ogromna oferta HIP-HOP SHOP realizuje wymagania nawet najbardziej wymagających nabywców. Każdy ze działów kusi  rozbudowanym asortymentem dodatków i akcesoriów.

 

Doskonała jakość wszystkich wyrobów łączy się tutaj także z atrakcyjnymi cenami. Jeżeli ktoś jest w takim razie zainteresowany streetwear lub sportem ekstremalnym to obowiązkowo musi zainteresować się asortymentem sklepu trochę bliżej!

*cena podana w ogłoszeniu jest jedynie ceną orientacyjną.

 

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników