Specjalista ds. Logistyki

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Dobrzeń Wielki

Wyświetleń: 37
607xxxxxx (Pokaż numer)

LOGISTIC SPECIALIST

ZADANIA:

Współpraca z dostawcami – koordynowanie łańcucha dostaw przy znajomości procesów produkcji, magazynowania w oparciu o wskaźnik terminowości dostaw - KPI Czynna współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesów zakupowych – m.in. szukanie oszczędności Zarządzanie odpowiednim poziomem zapasów – KPI, dostosowanie do potrzeb produkcyjnych, zarządzanie brakami materiałowymi Opracowywanie raportów dla przełożonych Analiza i optymalizacja poziomu zapasów (MTS/MTO – Zapasy bezpieczeństwa, redukcja materiałów nierotujących) Identyfikacja ryzyka w łańcuchu dostaw – zagrożenia, opóźnienia etc. Weryfikacja zdolności produkcyjnych dostawców, ustalanie przerw technicznych etc. Wyjaśnianie niezgodności w dostawach – zarządzanie reklamacjami – 8D Dbanie o dobry wizerunek firmy zarówno wewnątrz organizacji jaki i na zewnątrz. Zastępowanie osób z zespołu podczas ich nieobecności po wcześniejszym ustaleniu zakresu prac do wykonania Przygotowywanie wymaganych raportów, sprawozdań oraz analiz Sporządzanie rocznej oceny dostawców Wykonywanie innych zadań, uzgodnionych z Przełożonym, nie objętych zakresem czynności Działanie zgodnie z procedurami i instrukcjami Systemów Zarządzania Jakością, Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz Środowiskiem Wdrażanie wytycznych BHP i P. Poż.

WYMAGANIA:

· Wykształcenie wyższe

· Doświadczenie w zakupach min. 2 lata

· Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

· Znajomość systemów ERP

· Dobra znajomość pakietu office (W szczególności MS Excel).

OFERTA:

Umowa o pracę Premia kwartalna do 20% Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Prywatna opieka medyczna Medicover Premium Karta sportowa Ubezpieczenie na życie Dofinansowanie do wypoczynku Możliwość rozwoju w dynamicznej organizacji Dostęp do szkoleń w tym do platformy językowej Zgrany zespół i dobra atmosfera pracy

Mapa

Ładuję mapę, proszę czekać.