Praca w Niemczech

Województwo: Opolskie
Miasto: Opole

Wyświetleń: 56
666xxxxxx (Pokaż numer)

Zbrojarz – Betoniarz – Cieśla – praca w Niemczech

Poszukujemy kandydatów do pracy na hali produkcyjnej przy prefabrykacji elementów betonowych na terenie Niemiec (miejscowość Gladbeck)

OBOWIĄZKI:
W zależności od umiejętności i doświadczenia prace na prefabrykacji (ściany, stropy, słupy):

Prace zbrojeniowe Prace betonowe Prace ciesielskie Kosmetyka wykonywanych elementów

WYMAGANIA:

Doświadczenie zawodowe i wiedza praktyczna na jednym z ww. stanowisk Dla zbrojarza – wiązanie cęgami zbrojarskimi

Mile widziane:

Umiejętność obsługi narzędzi (giętarka, inne) Czytanie rysunku technicznego Uprawnienia na suwnice

OFERTA:

Umowa o pracę z polskim pracodawcą (bez agencji) Bezpłatne i zapewnione zakwaterowanie Zapewnione dojazdy do pracy Zjazdy wg grafiku Zorganizowany i opłacony przejazd do Niemiec Atrakcyjne wynagrodzenie w euro Opieka polskojęzycznego koordynatora i biura

·         Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail bądź kontakt telefoniczny+ 48 666 640 6330

·         Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.