Serwisant Urządzeń

Wyświetleń: 28
516xxxxxx (Pokaż numer)

Dla naszego niemieckiego klienta, lidera w swojej branży, produkującego urządzenia spożywcze, poszukujemy wykwalifikowanego pracownika ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko Serwisant Urządzeń (wędzarnie, chłodnie głównie dla branży masarskiej).
Praca na terenie Niemiec i w innych krajach europejskich.

Twoje zadania:
- Montaż i uruchomienie instalacji
- Usuwanie usterek i naprawy
- Konserwacja urządzeń
- Dyspozycyjność w kraju (Niemcy) i za granicą (wyłącznie w terenie)
- Regularny udział w szkoleniach.

Twój profil:
- znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodna komunikację
- znajomość języka angielskiego lub innego obcego mile widziana
- Ukończone szkoła techniczna jako technik mechatronik, technik elektromechanik lub równoważne wykształcenie, np. mechanik przemysłowy z wiedzą elektryczną, technik elektronik w zakresie techniki eksploatacji, technik elektronik systemów energetycznych
- Bardzo dobra wiedza techniczna
- Wiedza z zakresu spawania będzie dodatkowym atutem
- Doświadczenie zawodowe na stanowisku technika serwisu lub technika obsługi klienta
- Wyraźna orientacja na usługi, przyjazny wygląd i umiejętność pracy w zespole
- gotowość do podróży służbowych oraz do samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w siedzibach naszych klientów
- Prawo jazdy klasy B

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę
- Kompleksowe szkolenie
- Ekscytujące i zróżnicowane zajęcia
- Wszechstronne i ciekawe zadania w środowisku międzynarodowym (Niemcy i inne kraje europejskie)
- Pojazd należący do firmy
- Możliwości rozwoju i atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w zmotywowanym, kompetentnym i dynamicznym zespole