Fire Protection Export

Województwo: Mazowieckie

Wyświetleń: 50
607xxxxxx (Pokaż numer)

Opis stanowiska:

·         Współpraca z inwestorami, konsultantami ds. bezpieczeństwa, generalnymi wykonawcami,

·         Udział w spotkaniach koordynacyjnych na budowie na zlecenie architekta, inwestora, generalnego wykonawcy, działów handlowych ASSA ABLOY Region Polska, w celu przedstawienia rozwiązań ASSA ABLOY przyjętych w projektach,

·         Ścisła współpraca z działami sprzedaży w ramach skoordynowanych projektów i dostarczania wytycznych produktowych do przygotowywanych ofert,

·         Działania mające na celu zwiększenie Wskaźnika trafień specyfikacji, odzwierciedlone w wynikach,

·         Ścisła współpraca z Zespołem Specyfikacji w zakresie projektów oraz nawiązanie współpracy z działami projektowymi/kierownikami projektów/konsultantami ds. bezpieczeństwa zatrudnionymi przez Inwestorów w celu nawiązania stałej współpracy specyfikacyjnej i sprzedażowej,

·         Czynna współpraca z SITP oraz  Państwowymi Jednostkami Straży Pożarnej,

·         Publikacje w magazynach i na stronach branżowych o wymiarze edukacyjnym, celem promocji rozwiązań ASSA ABLOY i ich zastosowania w ramach ochrony pożarowej budynków,

·         Chęć podróżowania zgodnie z wymaganiami stanowiska – praca w terenie 61-100% czasu pracy.

Wymagania:

·         Wykształcenie: Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane lub związane z branżą architektoniczno-budowlaną),

·         Doświadczenie w branży budowlanej, w tym elementy stolarki budowlanej i przeciwpożarowej (drzwi, bramy, zasłony, okucia, elementy kontroli dostępu, systemy budowlane). Preferowane doświadczenie zawodowe inwestora, generalnego wykonawcy, producenta/dystrybutora drzwi, bram i okuć,

·         Ogólne doświadczenie: min. 10 lat, w tym min. 5 lat w sprzedaży,

·         Angielski na bardzo dobrym poziomie.

Umiejętności praktyczne:

·         Dobre zrozumienie praktyk uczestników procesu inwestycyjnego: inwestorów, projektantów, generalnych wykonawców,

·         Umiejętności sprzedażowe oraz orientacja na klienta,

·         Umiejętności interpersonalne, komunikacyjne oraz prezentacyjne,

·         Umiejętność czytania rysunków technicznych,

·         Znajomość oprogramowania Autodesk® AutoCAD®,

·         Dobra znajomość obsługi komputera i praktyczna znajomość głównych programów Microsoft „Office Suite” (Outlook, Word, Excel, PowerPoint),

·         Znajomość przepisów prawa budowlanego i norm dotyczących wyrobów budowlanych.

      Kluczowe kompetencje behawioralne:

·         Praca zespołowa,

·         Wysoka kultura osobista,

·         Samodyscyplina i dotrzymywanie terminów,

·         Doskonała organizacja czasu pracy.

Oferta:

• Umowa o pracę,

• Narzędzia pracy: Samochód, Laptop, telefon,

• Prywatna opieka medyczna Medicover Premium,

• Karta sportowa,

• Elastyczne godziny pracy,

• Dofinansowanie do nauki języka obcego,

• Ubezpieczenie na życie,

• Dofinansowanie do wypoczynku,

• Możliwość rozwoju dynamicznej organizacji,

• Dostęp do szkoleń,

• Zgrany zespół i dobrą atmosferę pracy.