Praca w holandii

Województwo: Świętokrzyskie

Wyświetleń: 22

Efficient at work specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu pracowników z Europy Wschodniej. Następnie przeprowadzamy proces rekrutacji osobiście i przydzielamy stanowiska odpowiednie do umiejętności i doświadczenia. Obecnie zatrudniamy 480 pracowników w różnych firmach na terenie Westland i Zuid-Holland.

Posiadamy rozmaite oferty pracy w Holandii, również dla osób bez doświadczenia i/lub znajomości języka angielskiego.

Oferty w sektorze sektorze AGF 11.04 euro/h (pakowanie, sortownie owoców i warzyw). Oferty w sektorze ogrodniczym od 10.34 euro/h przy kwiatach ciętych i doniczkowych.

Opis stanowiska:

praca na produkcji - pakowanie, kontrola, sortowanie, etykietowanie roślin zielonych , warzyw, owoców. Praca szklarniowa oraz magazynowa przy różach, chryzantemy i innymi.

Dla osób komunikujących się w języku angielskim oferujemy zatrudnienie w sektorze produkcyjnym m.in. przy:

Montowaniu elementów do profesjonalnego sprzętu treningowego. W fabryce taśm do linii produkcyjnych. W fabryce mocowań paneli słonecznych.

Zakres obowiązków:

Sortowanie i pakownie owoców i warzyw. Napełnianie owocami maszyn pakujących. Ważenie owoców. Układanie pudełek na paletach. Dbanie o czystość miejsca pracy. Etykietowanie.

Wypłaty w systemie tygodniowym, w każdy czwartek!

Oferujemy:

     Możliwość zakwaterowania służbowego, spełniającego wszelkie normy SNF

koszt : 99,75€/tydzień

(Wyłącznie domki jednorodzinne oraz mieszkania w bloku).

    Możliwość ubezpieczenia zdrowotnego koszt 31,35€/tydzień.     Legalne zatrudnienie oparte o umowę o pracę na warunkach holenderskich     Stawkę godzinową:

od 10,34 €/h wzwyż, dodatki zmianowe, dodatek wakacyjny, nadgodzinny.

(nadgodziny płatne 135%) oraz zwrot za koszta eksterytorialne, czyli ET

    Pracę dla osób zarówno bez jak i ze znajomością języka angielskiego.    Możliwość dodatku do stawki wiekowej.   Długotrwałą współpracę.    Darmowy dojazdy do pracy służbowymi autami lub rowerem na terenie

Holandii

Dodatek (3 EURO ZA DZIEŃ) do wynagrodzenia dla kierowców samochodów

służbowych.

Pełne wsparcie koordynatorów

(przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii)

m.in. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.

Możliwe wyjazdy grupowe lub w parach! Możliwość pracy od poniedziałku do soboty. Wynagrodzenia wypłacanego co tydzień w czwartek.

Będziesz idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

Chęci oraz pełne zaangażowanie w wykonywanej pracy Znajomość języka angielskiego, mile widziana (nie wymagane) Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem Chęci podjęcia pracy na dłuży okres czasu

Wymagamy aktualnego zaświadczenia o niekaralności.

Miejsce pracy: Naaldwijk (Holandia Westland) . Okolice Hagi i Rotterdamu.

Chętnie odpowiemy na pytania lub wyjaśnimy ewentualne wątpliwości!

Końskie :

Ul. Piłsudskiego 124A

Kontakt telefoniczny 9-17 / poniedziałek - piątek

Certyfikat wpisu do KRAZ o numerze rejestru: 24828