PRACA W DOMU/2000-8000 ZŁ MIES./ UMOWA/3-4 H DZIENNIE

Cena: 1zł
Miasto: Internet
Strona www: facebook.com/karolina.pilatowicz

Wyświetleń: 40

Cena: 1zł

W związku z dynamicznie rozwijającym się zespołem, prowadzę nabór na stanowisko:

Specjalista ds. Promocji

Co oferujemy?

praca zdalna, w domu praca odbywa się na podstawie umowy, wypłaty dwa razy w miesiącu. wysokie wynagrodzenie (od 2000 PLN do 8000 PLN) miesięcznie, (w zależności od gotowości do systematycznej pracy) możliwość uzyskania premii przy odpowiednim zaangażowaniu. pełne wsparcie zespołu oraz pomoc na każdym kroku ,gotowe materiały, elastyczne godziny pracy, możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej, nie wymagam doświadczenia, szkolę od A do Z bez inwestycji,

Opis stanowiska pracy:

reklama oraz promocja produktów, nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami, obsługa Klienta, tworzenie narzędzi reklamowych, praca odbywa się w 100% w internecie. Nie prowadzimy telemarketingu.

Wymagania:

ukończone 18 lat, obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter współpracy, aktualne zamieszkanie na terenie Polski, komputer lub smartfon z dostępem do internetu, motywacja do pracy, gotowość do systematycznego działania co przekłada się na uzyskanie wysokich wyników.

Napisz do mnie na Facebooku https://www.facebook.com/karolina.pilatowicz , gdzie uzyskasz ode mnie wszystkie niezbędne informacje.

Liczba miejsc ograniczona!!!